Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig kell zokniban aludnia?

Meddig kell zokniban aludnia?

Figyelt kérdés
egy 2 éves kislánynak?Eddig mindig volt rajta zokni,a hálozsákot nem birja,a takarot lerugja,ha meg vastagon öltöztetem fel akkor az elalvási rituálénál totál leizzad.
2010. febr. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen filózok pár napja. Enyém is vastag pizsiben alszik, téli paplannal. Sokszor lerúgja magáról (én sűrűn felkelek és takargatom). Zokni van rajta. Egyik nap én is zokniban aludtam próbaképp, engem nagyon leizzasztott, mert ha kigudom a mezítlábam a paplan alól, így én tudom a magam hőmérsékletés szabályozni.


De a kicsi még nem tudja, így sajna azt hiszem, a zokni még marad. Másfél éves.

2010. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 26 hós.Vékony harisnya,hosszú ujjú body,vékony pizsama nadrág+póló vagy vékony pulcsi van rajta.Őt muszáj így altatni,mert alvás közben sem tűri a takarót.
2010. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel 19 fok van, egy flanel pizsama van a kislányomon, zoknit sosem adtam, így is lerúgja magáról a takarót (a hálózsákot sosem bírta elviselni). Még sosem volt beteg (azaz pont a múlt héten, de akkor apa vitte sétálni és csucsogott a csizmájában a víz), tehát éjjel még sosem fázott meg.
2010. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Enyém sem volt még megfázva, csak 3 hetes korában (azóta se tudjuk hogy csináltuk). Nem takargatom én se túl, de állandóan le van csúszva a takarója mikor felébredek hozzá. A hálózsákot ő sem tűri.
2010. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is ha az altatás rituálé és leizzad, akkor tanítsd meg egyedül alaludni és megszűnik ez a probléma.

Ha nem viseli el a hálózsákot, és kitakarózik, én adnék rá zoknit függetlenül a korától, persze valami lazát, ami nem nyomja meg a lábát, vagy én ezért altatom lábfejes rugiba.

2010. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és a mai napig ( télen- nyáron) zokniban alszom. Amióta az eszemet tudom biztosan rajtam van. Próbáltam nélküle de egyszerűen úgy érzem mintha lefagyna a lábam.:-D
2010. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!