Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos babának még napközb...

15 hónapos babának még napközben kétszer kell aludnia?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igényli a 2-szeri alvást, nem gond, de a legtöbb ennyi idős kisgyerek csak 1x alszik. Persze, ha épp olyanja van, vagy éjjel nem aludta ki magát, akár 3x is alhat :))) Olyan, hogy kell, nem létezik az alvás terén se. Tudod, már újszülött korban is nagy különbségek vannak alvásigény szempontjából, amik 15 hónapos korra még jobban szóródnak.
2010. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb egy éves korban térnek át a babák a napi egy alvásra, de nincs rá szabály. úgy lehet észrevenni az átállást, hogy egyre később lesz álmos a gyermek a délelőtt során. Van hogy kibírja ebédig, van hogy nem. Én ekkor előbbre hoztam az ebédet, 11:30ra, hogy utána nyugodtan alhasson. Átállás után már kibirják 12-13 óráig ébren, valamikor 1 és 1,5 éves kor között. De tényleg mindenki más, mert mostanában a 2 éves fiam olyan korán kel reggel, hogy már 11kor elalszik, pedig előtte csak du 1-2 körül aludt el.
2010. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekeknél nincs olyan, hogy kell, szinte különbőző igényei vannak minden kisgyereknek.

Az én lányom 9 hónapos kora óta egyszer alszik. Most 2 éves, néha hiába viszem aludni, képes 2 órát eljátszani magának az ágyba, de nem alszik.

2010. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs "kell". az enyém lassan 17 hós, és kb. 2 hete alszik stabilan naponta csak 1x. előtte egiyk nap 1x másik nap 2x aludt, ez ment 1 éves kora óta. szóval nálunk kb. 4 hóna volt az átállás. valakinek 1 nap alatt átáll a babája. szóval gyereke válogatja.
2010. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!