Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy óvjátok a játékaitokat...

Ti hogy óvjátok a játékaitokat a játszótéren?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ne hordják szét a gyerekek 10km-es körzetben, ne vigye haza senki a tiéteket. Engeditek, hogy elvigyék játszani mondjuk a homokozószetteteket?
2015. ápr. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A homokozo szetteket mindet megirtam filccel. Rairtam a vezeteknevenek kezdo betujet es a keresztnevet. Nem csak azert h bizonyitsam a mienk, de en se vigyem el veletlenul mas jatekat. Sokszor en se tudom melyik vokt a mienk, foleg a formaknal. Ha a bolcsis tarsakkal egyutt megyunk jatszozni bolcsi utan, es ok vannak a homokozoban akkor hagyom h mas is jatszon vele, de ha idegenekkel van tele akkor ha a lanyom nem kivan homokozni osszeszedem. Veletlenul se vigyenek el semmit. Nezhetnek erte irigynek, vagy barmi de oda szoktam figyelni a jatekokra. Ahogy a masera is figyelek ugy a sajatomra is. De ha normalisak vannak a jatszon, nagyjabol mar ismeros a kozosseg akkor nem izgat tudom h el nem tunik. De van 1-2 tarsasag ha mgjelenik inkabb osszepakolok es megyunk mast jatszani.
2015. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráírtam mindenre a keresztnevét (még nem találkoztam más ilyen nevűvel), én hagyom, hogy játsszon vele más gyerek, nem is zavar, de sajnos volt már, amit elvittek haza és nem került meg:-(
2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi ma rászóltunk egy kislányra, hogy játszhat velük, de ne vigye el. Maradjon körülöttünk. Rengetegen voltak a játszón, nem ismertünk senkit, ráadásul nagy a homokozó is.
2015. ápr. 8. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is alkoholos filccel bejelöltem. Játszani lehetett vele bárkinek, de én megmondtam, hogy ne vigye el, mert nem akarom a játszótér összes szegletéből összevadászni.
2015. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!