Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha pl játszótéren vagytok...

Ha pl játszótéren vagytok vagy ilyen helyen és pisilni kell a kisfiatoknak akkor ő megfogja a kukacát vagy nektek kell?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 2,5éves.pàr napja nincs pelus.tegnap a játszótérre kimentünk és szólt hogy pisi lesz.én fogtam meg a kukiját.ez gond?még csak pár napja szól hogy pisi lesz.itthon természetesen ráül a wc re és úgy pisil.
2015. febr. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy ez kinek és miért lenne gond? 2.5 éves, nem 25.
2015. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3,5 éves, leginkább maga fogja. De ha idegenben pisil, akkor nézelődik, és amerre néz, arra fordul:-)

Olyankor inkább fogom én, mert az elszabadult locsolócső csodákra képes!

2015. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben!köszi!akkor ezek szerint ezt csak én komplikálom túl! :)
2015. febr. 12. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még az elején vagytok a szobatisztaságnál, természetesen ilyen idős gyereknek segiteni kell,szóval tartsd neki, nálunk is igy volt. Aztán majd ha már eltelik egy kis idő, mutasd meg neki,hogy hogy fogja és menni fog hamar,ezen ne aggódj :)
2015. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!