Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig ivott...

Mennyi idős koráig ivott tejitalt a gyermeked?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem itatnám ilyesmivel. Édes, mű lötty.
2015. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy Te mit csinálnál... Azok válaszoljanak már akiknek ivott a gyereke tejitalt.
2015. márc. 3. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányunk még azt kap. 3 éves korig terveztem, de most láttam, hogy a Milumilnek van 3 év fölötti is. Lehet, hogy 3 éves kor után azt fogom venni. Én tejet később sem szeretnék napi rendszerességgel nagy mennyiségben adni neki.
2015. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom decemberben volt 2 éves. Akkoriban akartam átváltani a tehéntejre az esti tejitala helyett, ám borzasztó szorulása lett tőle, így visszatértünk rá.
2015. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válaszom szóról szóra lehetne a második válaszolóé is. :)Nekem is 2, 5 éves a kislányom és még mindig tejitalt iszik. Sima tejet még soha nem ivott. Abba rakom a kakaót vagy a gyerek kávét. Milumilt iszik és én is láttam a múltkor 3 év felett is. Gondolkodom rajta, hogy majd mi lesz, mert ha felmegy oviba, ott már tejet fognak adni neki. Nekem a védőnő is azt mondta, hogy igaziból a mai tejek vitamintartalma nagyon alacsony. Még ha jó minőségű, akkor is. Így biztosan nem teszek rosszat, ha tejitalt adok neki.
2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt még 2,5 éves a fiam, mikor átmeneti laktóz intoleranciája lett és tejital helyett laktózmentes tejet kapott. Mikor ez elmúlt, vissza akartam térni a tejitalra, de közölte, hogy "Nem kell a vizes kakaó". Azóta tejet kap. Amúgy az első szerintem azt sem tudja mi a tejital.
2015. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 éves koráig kapott tejitslt a kislányom.
2015. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majdnem 2 eves volt,mikor atalttunk a friss tejre
2015. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyáron lesz 3 éves a lányunk. Még tejitalt kap, nyáron lassan átszoktatom a tejre. Ha kér kap, de nem vezetem be direkte a minden reggel kap egy pohár tejet mint most. Az oviban úgy is isznak majd tejet, kakaót, előtte tesztelek, szoktatok nyáron.
2015. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miénk nem issza meg, a tejet meg már másfél éves korától kap, nem rendszeresen, semmi baja tőle. A vitamint meg nem a tejtől várom hanem a gyümölcsöktől, zöldségektől.
2015. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!