Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek lesz márciusban 2-éves...

Kinek lesz márciusban 2-éves kisfia/kislánya? Mi kisfiunk 11-én lesz 2-éves.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 14:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Köszönöm szépen az egyetértést.

Még nem igazán tudjuk, hogy mit fogunk venni, de mivel van már egy alap Duplo készletünk lehet hogy ahhoz kap valamilyen kiegészítő dobozt, vagy én még a 3 kerekű biciklin gondolkodok. A tortájában viszont én is biztos vagyok már.

2010. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Milyen evő a picurkátok?Enyém elég rossz evő két napszépen eszik két nap megalig sajna nemlehet beletuszkolni haéhesszokott szolni,megkkiszolgálja magát.Mi ép a délutáni alvással álunk hadi lábon egyszerüen nem lehet elaltatni.Jó mondjuk valamikor 9-kor kell,de volt már olyan is hogy félhétkor kellt és akkor se aludt délután,ja és mindennap kint vagyunk a levegőn.Most már alszik a lelkem.Tiétek hogy alszanak?
2010. febr. 12. 21:37
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz enyéym 1 éves lesz, de szintén 11-én, ezért nem hagytam ki a választ!!Remélem, nem baj!:)

2010. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam január 11én múlt 2éves!!:)Szép szám a 11!!:))sok boldogságot
2010. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Március 19-én lesz 2 éves a fiam:)))
2010. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is február 29 én lesz 2 éves, ill. most 28-án.
2010. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ!!!Nagyon szép szám a 11-ke.Örömel fogadok minden választ és akinek egyéves lesz a picije örülök neki is hogy irt!!!Üdv minden kedves anyukának és sok boldogságot a pcurkátokhoz!!!
2010. febr. 13. 11:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam március 21.-én lesz két éves.90valahány centi és 16kg körül van.Szép nagy gyerek,igaz mi sem vagyunk kis növésűek.:)Ezért mindenki jóval többnek nézi és kérdezgetni szokták mért nincs oviba.Hát ezért!

Az evés nagyon változó van mikor éppen hogy csak valamit csipeget.Alvással általában nincs gond,most is alszik.8-9körül kell és van úgy hogy este 10-kor nem alszik,de a barátok közt után megyünk mindig aludni.:):)

2010. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is március 21-én lesz 2 éves.

86cm körül van és 10 kg. Ebből következik,hogy nem jó evő.A kérdezőnek írom,hogy 3 hete adok neki bérescseppet napi 8 cseppet és látványosan jobb az étvágya tőle.Eddig semmilyen étvágyjavító nem segített.

Beszélni még nem beszél,csak amit ő akar ,de mindent megért, imád autókázni ,kirakózni,szeret firkálgatni.

Már 3 órája alszik úgyhgy rá is nézek,mert általában csak 2 szokott aludni napközben.

Mindenkinek további szép napot kívánok!

2010. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ.Utolsónak üzenem köszönöm a hasznos tanácsot.Ma kivételesen az enyim is sokat aludt délután és már most is szundizik lehet,hogy jön valami front.Viszont ő nagyon tésztás abból egésznap eszik,ha olyan kedve van.Én azt vettem észre ,ha kint vagyunk a levegőn akkor jobban eszik.Meg főzelékes is ugy hogy probálok olyat főzni amit megeszi.Jó éjt mindenkinek várok mégválaszokat.
2010. febr. 13. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!