Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek lesz márciusban 2-éves...

Kinek lesz márciusban 2-éves kisfia/kislánya? Mi kisfiunk 11-én lesz 2-éves.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A mi gyönyörűségünk március 23-án lesz 2 éves.Miért kérdezed?
2010. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 éves lesz. Hivatalosan február 29-én lenne, de mivel az idén nincs így mi március 1-én tartjuk neki.
2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én Jázmin hercegnőm márc.10.-én lesz 2éves:-)
2010. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pusztán kíváncsiságból.Kinek mi tud már picikéje?Miénk elég pici 84 centi körül lehet és 10kilo 40 deka Tiétek mekkora ?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 9. 09:48
 5/20 anonim ***** válasza:

A február 29.-én született baba anyukájának! A szökőnap február 24.-e és nem február 29.-e. A régi rómaiak (juliánus naptár)féltek az istenek haragjától, ezért a szökőnapot "eldugták" február 23.-a és 24.-e közé.

Tehát nem szökőévben 29.-e február 28.-át jelent. A szökőévben a február 24.-én születetteknek van 4 évente szülinapjuk :o). Bocsi ha közbeszóltam, ettől még nyugodtan tarthatjátok március 1-én a szülinapját!!

Az én legkisebbem is nagyobb már, január 1-én volt két éves.

2010. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.13 kg a kisfiam,89 cm.2630g-mal és 48 cm-rel született 35.hétre.Tud már beszélni,rendesen,mondatokban,ügyesen kirakózik,mindenben segít,nagyon édes fiú.Te fiad miket tud már?
2010. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Az én fiam 86 centi és 13 kiló. Szinte mindent csinál amit ebben a korban már szoktak a beszédet kivéve, apa, anyánál egyenlőre nincs több és azt is csak akkor ha kedve van hozzá. Szinte mindent megért, ügyesen épít (és persze rombol), egyedül iszik és eszik (bár a kanalazásnál néha be kell neki segíteni).

A kedves hozzászólónak meg köszi hogy megengeded, hogy akkor tartsuk a szülinapját amikor mi akarjuk és bár igazad van és a 24-e a szökőnap (jelzem ezt én is tudom), de 24-e minden évben van és az aznap született gyerekeknek szerintem minden évben 24-én megtartják a szülinapját (nem csak 4 évente, mondván ez nem olyan 24-e mint amilyenkor születtél), míg 29-e van 4 évente ezért azt nem tudom csak vagy 28-án vagy 1-én megtartani és mivel én úgy gondolom hogy 28-án még a pocakomban volt ezért tartjuk 1-én.

2010. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó!Teljesen igazad van,nehogy már mások mondják meg,mikor tartsd a gyereked szülinapját!Az első vagyok
2010. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én kisfam is tud már beszélni most kezd mondatokba beszélni.nagyon szeret a házi munkába segiteni teregetni sütéshez összekésziteni dolgokat.Épiteni annyira nem szeret ő inkább szerelni szeret ő is okos értelmes kisfiú.Akinak február 29-én született a picikéje annak üzennem akkor tartsátok a szülinapját,ne hogy már mások mondják megneked ,és igazad van a 29-hez közelebb van az elseje.köszi mindenkinek a választ.Mit vesztek a picurkátoknak?Mi valamilyen kerti játékot szeretnék csuszdát vagy homokozot mégnem tudjuk féléve költöztünk családiba.
2010. febr. 10. 14:08
 10/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok Igazából valami kirakó félére gondoltunk,de majd körülnézek.Azt már tudom,hogy a tortája milyen lesz:)
2010. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!