Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos Anyukák, ti adtok e...

Lányos Anyukák, ti adtok e bugyit éjszakára a gyerkőcre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 18:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem is van fiam lassan 8 éves és gatyus nélkül alszik, de a kicsi nem akar ragaszkodik hozzá.
2010. febr. 7. 20:01
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Akkor adj rá, semmi baja nem lesz. Én is mindig bugyiban vagyok, nyáron ezer fokban is. Nem bírom nélküle éjjel sem. Valamennyi folyásom mindig van, nem szerencsés, ha szétkenem éjjel a térdemmel...inkább fogja fel a bugyi
2010. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha pizsamában alszik, nem kell bugyi, mert beleizzad a puncija, de hálóing alá lehet.
2010. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim 10 és 6 évesek. Hálóing alá vesznek fel bugyit, de pizsama alá nem. Én így látom jónak, és érdekes, hogy ők is, pedig nem szólok miatta, ha például szeretnének felvenni néha a pizsama alá is. Azt mondják, inkább csak a hálóinghez kell:)
2010. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

En 15 eves lany vagyok, de sosem birtam bugyi nelkul aludni, valahogy kenyelmetlenul erzem magam, ha nincs rajtam bugyi, foleg, ha van folyasom, es osszekenem magam:S

10 eves korig meg elmegy, de szerintem mikor mar nosz nem erzed jol magad bugyi nelkul.

Emlekszem kiskoromban megszoltak ez miatt, de en csak ugy szerettem, meg azt is mondtak, hogy nem egeszseges bugyibn aludni.

2010. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én pizsamához nem adok, csak néha ha hálóinget vesz fel, mert néha fázik...de van "alvósbugyi" az két számmal nagyobb, kicsit lefeg és olyan mamabugyi féle, illetve van egy pamutrövidnaci amit nem hordott utcai viseletre, az is alvósbugyi lett.
2010. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves és nem hajlandó gatya nélkül felvenni a pizsamát. Próbáltam neki elmondani hogy estére nem lenne muszáj erre ő elkezdett sírni, hogy ó nem akar gatya nélkül aludni. Így a fiamra adok gatyát még estére is.
2010. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én 30éves vagyok de soha nem aludam bugyi nélkül, ill ritkán..

Egyszerűen nem érzem ugy jól magam, én a gyerekre is fogok adni este ha már nem kell pelusozni,amúgy meg majd ha nagyobb lesz ő eldönti hogy neki hogy jobb.

Miért izzadna be amúgy?ez baromság..és nyilván nem gumibugyit adsz rá amiben télleg nem tudna szellőzni, hanem sima pamut bugyit..

2010. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem szoktam.
2010. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon OFF,csak olyan aranyos volt,tipikus anyuka-gondolkodás:

"Én 30éves vagyok de soha nem aludtam bugyi nélkül, ill ritkán..

Egyszerűen nem érzem ugy jól magam, én a gyerekre is fogok adni este ha már nem kell pelusozni. ":DDD

Annyira ilyenek vagyunk,fázunk,kap a gyerek egy pulcsit,éhesek vagyunk,adjuk neki az uzsit-nem szeretünk bugyi nélkül aludni,kap a gyerek is.:DDD

2010. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!