Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketeknek külön törölköző...

Gyermeketeknek külön törölközője van?

Figyelt kérdés

Mármint olyan, amit csak ő használ vagy csak őt törlitek vele.

Nálunk mindenkinek sajàt törcsije van.

A férjemnek van 5, nekem is 5, a lányunknak 3.

Mindig mindenki csak a sajátjàt használja.

Nálatok hogy van ez?


2015. jan. 18. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nálunk is többnyire külön törölköző van. a fiamnak mindenképp még csak 5hós, de ha nagyobb lesz akkor is külön lesz. mi a férjemmel annyira nem "különcködünk" de ahogy az egyik válaszoló is írta, ki teszek egyet egyet és mosásig mind a ketten a "sajátunkat" használjuk. :)
2015. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy látom,akkor másnál is külön van a gyerkőcnek.

Csak mert itt voltak a barátaink.Együtt fürdettük meg a 2 éves lányunkat és kértem a barátnőmet,hogy adja ide a szárítóról a törölközőt,ide adta az egyiket,mondtam neki,hogy nem azt,a a másikat,mert ez a férjemé.Erre, ő hogy nem mind1??Mondtam,hogy nem.Nálunk külön törölközője van mindenkinek,vagyis legalább a gyereknek biztosan.

Na erre ő,hogy ez mekkora baromság,náluk tuti nem így lesz,hisz a gyerek is belőlük van stb...

Most várják az első babájukat.

Csak érdekelt,hogy másnál hogy van!

2015. jan. 18. 11:31
 13/17 anonim ***** válasza:

hát én ekkora baromságot még nem is hallottam.hogy mivel belőlünk van a gyerek,ezért közös törölközőt kell használni.

alapvető higiénia.akkor fogkefét is egyet használjon a család,mert a gyerek belőlünk van?

2015. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni mint az utolsó. hogy hiába vagy tiszta mikor használod, akkor is higiéniai okokból nem egészséges. mint a fogkefét használni. sőt ha nagyobb lesz a fiam akkor külön ágyneműje/huzata, tányérja, pohara, evőeszköze, fésűje...stb lesz. de ki hogy gondolja.
2015. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én nem értem egészen?

Természetes, hogy nem törölközünk egymás, használatban levő törölközőjébe, külön tányérból eszünk, külön pohárból iszunk stb, de "külön" törölközője csak kb egy éves koráig volt a lányomnak.

Utána, ha csere volt, a közös tiszta törölközőkből kapott.

Ha együtt vannak mosva ezek a mosógépben, vagy az edények a mosogatógépben, semmi értelme nincs a "külön fenntartott dolgoknak", hacsak nem használunk fertőtlenítő mosóadalékot, mosogatószert.

2015. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk kábé úgy, mint az utolsónál.

Kisgyereknek nem árt, ha van abszolút saját törölközője.

A többeknek ugyan van kedvencük, amit sokszor használnak, de amúgy simán használjuk egymásét. Persze nem egymás után törölközve, hanem valaki elővesz egyet a szekrényből, és az a következő mosásig az övé.

2015. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, annyit még hozzátennék, hogy ha lábgomba van egyéb betegség vana családban, vagy valaki allergiás egyes mosóporokra, akkor persze más a helyzet.
2015. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!