Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16-17 hónapos kisgyereket...

16-17 hónapos kisgyereket megvisel a koltozés? Van valami tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Az én lányomat nem viselte meg, kicsit nehézkes volt az esti alvása 2 napig, éjjel is felsírdogált, de semmi gond nem volt, a lényeg, hogy az anyuka velelegyen, vagy az még jobb, ha mindkét szülő. Mi váltunk és ezért költöztünk, de a kicsikém ugyanolyan jó kedvű és a viselkedése sem változott, pedig nálunk még apahiány is felléphetett volna. :)

A biztospont az életebén az anyuka, ha ő ott van vele, szerintem minden rendben lesz.

Van olyan, akik évente máshová költöznek, az én szüleim 4 helyre költöztek, 8 éves koromig és szerintem egy normális ember lettem. :D

2010. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, tapasztalat a lányom is ennyi idős volt mikor költöztünk és simán vette az "akadályokat".
2010. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszre sem vette. 22 honapos most, 5 honapos volt amikor kikoltoztunk Angliaba, es 1 eves volt, mikor lakast csereltunk, mert az elso kicsinek bizonyult. Elvezte, hogy felfedezheti, es hogy uj helyet keresunk a jatekainak.
2010. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!