Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan úgy érzem teljesen...

Lassan úgy érzem teljesen befásulok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4éve vagyok itthon gyesen.2 gyermekem van.segítségem senki,tehát nincs is senki akire rábízhatnám a gyerekeket egy kis időre sem.

úgy érzem lassan kezdek befásulni,egyre kevesebb a türelmem is.ti akik már régebb óta vagytok otthon vagy 1-2 esetleg több gyermeketek van,mit csináltok,hogy ne érezzétek úgy,hogy teljesen befásultok,türelmetlenek vagytok stb???


2010. febr. 5. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már 6 éve vagyok itthon, amit egyáltalán nem bánok. Nekem is két gyermekem van két év köztük a különbség, ezért a nagy 4és fél évig volt otthon, mert még oviba sem vették fel. Egy éve kiköltöztünk külföldre, úgyhogy én is egyszál magam vagyok. Férjem több hétre is külföldre utazik munka ügyben, akkor még beszélgetni sincs kivel. De szerintem ha járnátok valahova edzésre, vagy játszóházba biztos lenne valaki akivel ha csak egy órára is,de legalább kicsit tudsz beszélgetni. Nálunk csak fél napos az ovi, ahova a nagy járhat, a kicst majd csak ősztől veszik fel. De a naggyal hetente 3-szor járunk hokiedzésre, meg teniszre, a kicsit hetente kétszer viszem 4 órára játszóházba, meg táncórára. Ilyenkor szoktam intézni az ügyes bajos dolgokat. Úgyhogy szerintem később sem lesz könnyebb. Igaz mi most kicsit besokkaltunk a programokból, így gyorsan telnek a napok. Este 8-kor mondjuk nálunk már csend van, és mindegyik alszik. Ilyenkor tudok tévézni, mostanában sokat olvasok is. Tavasszal meg már mehettek a játszótérre, ahol biztos lesz társaság.

2010. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!