Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy pocakkal és kisgyerekkel...

Nagy pocakkal és kisgyerekkel normális, h hulla fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Szó szerint semmihez nincs erőm. Hogy fogok így szülni, szoptatni, 2 gyereket ellátni? Eléggé aggódom..

Kislányom 2 éves és 3-4 hét és megszületik a kishúga.


2010. febr. 5. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érthető hogy ki vagy fáradva.Nyugi,bele fogsz rázódni.Ha haza mégy a picivel,ki fog alakulni az "új"napirendetek a családban,és bele fogzs jönni.

Jó egészséget az égész családnak :D

2010. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Néha én is így vagyok, amikor a vekker csörög reggel, hogy semmihez nincs erőm, de amikor a nagylányt meglátom reggel az ágyba mellettem akkor egyből feltöltődök energiával és felkelek gyorsan, majd ébresztem őt is és kezdődik egy új nap!

Nekem még 2,5 hónapom van vissza a szülésig:)!

Szorítok, hogy könnyű és gyors szülésed legyen!

Amúgy meg tök normálisan reagál a szervezeted, hogy fáradt vagy!!!

Boldog babavárást és gyermeknevelést kíván egy 20 hónapos kislány anyukája aki 29 hetes kismama is.

2010. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ugyan nem voltam még terhes, de hallom, hogy még a puszta terhesség is fárasztó és fáradtabb az ember. Hát még ha van ott egy csöppség is, akinek rengeteg az energiája!!!

Kitartás! Nem lesz semmi probléma!


Segítséged van, lesz?

2010. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ez normális.Én ugyan még csak a terhesség elején járok (10.hét), de van egy 1,5 éves pörgős lányom.Fáradt vagyok, álmos vagyok, nyűgös és ingerült ......

Ő is két éves lesz mire megszületik.Ja és még nem alussza végig az éjszakát, nem tudom mi lesz éjszaka.Nem úgy néz ki hogy javulni fog a helyzet.

2010. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nikcsi ***** válasza:
100%

Nekem 15 honapos a fiam es remenyeink szerint 1 heten belul erkezik a kisteso. En is baromi faradt vagyok, de inkabb ugy fogalmaznek, hogy vannak jobb es rosszabb napok. Nem aggodom, furcsalja is mindenki a kornyezetemben, alig varom mar hogy megszulessen a pici. Utana biztos tobb energiam lesz, mint nagy pocakkal. En megprobalom majd osszehangolni kettejuk napirendjet, legalabb annyira hogy a delutani kozos szunya megmaradjon. :) Segitsegem nem lesz, szuleim jonnek keddtol par hetre, de ennyi (kulfoldon elunk).

Ne aggodj, engem az eltet hogy sok-sok anyuka vegigcsinalta ezt, nekunk is menni fog!

Sok sikert! :)

2010. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi a bíztatást.

Az éjszakák megoldódnak, majd meglátod. Én az első 4 hónapot még éjjel nappal végigszoptattam, aztán fokozatosan elment a tejem, így már minden éjjelt átalusszuk, és ennek ellenére vagyok hulla..:)

2010. febr. 6. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 19 hónapos a kisfiam és még 1 hónap és itt a tesó.már vagy 2 hete semmihez nincs erőm, úgy érzem magam mint akin átment az úthenger, még gépelni se tudok rendesen, pedig régen ezt csináltam egész nap a munkahelyen.

szóval együtt tudok érezni veled nagyon is. És én se tudom mi lesz, de szerintem ez csak a nap pocak miatt van, és ha meglesz a baba akkor új erőre kapunk. Legalább is én ebben reménykedem:)

2010. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 éves lesz a srác,mire érkezik a húgi.(kb 5-6 hét)

Nagyon várja,és azt ígérte segíteni is fog,majd meglátjuk.:):):)

Segítségem lesz,de egyelőre nem tudom,mennyire lesz hasznos.anyu jön 1 hétre,utána anyós munka mellett,amennyit tud...

Én mindig azt mondom,majd kialakul,mert nem lehet egy örök életen keresztül káoszban élni.

Mindenki úgy formálja az életét,ahogyan neki jó,mi is megpróbáljuk magunkat hozzászoktatni a megváltozó napirendhez,és akkor minden jó lesz.

2010. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!