Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos a fiam, de még...

17 hónapos a fiam, de még mindig nagyon sokszor lefelé tartja a fejét és felfelé né, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fel tudja emelni a fejét,inkább idegenekre néz úgy,de van amikor ismerösre is,ezzel nyaggat mindig a védőnő,hogy ferdén tartja a fejét.Régebben jártunk dévényi tornára,mert hypoton volt(laza izomzat).Azért kellett erre járni,mert késöbb kezdett el mindent csinálni(megfordulni,kúszni,mászni,ülni,menni).
2010. febr. 4. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi gond a kisfiam fejlődésénél.

Ő mindig így néz az idegenekre és akkor is hogyha megszidom és elszégyelli magát. Olyankor kis alamuszi lesz.

Szerintem,hogyha nem csinálja gyakran akkor nincs gond,főleg,hogy írtad azt is hogy felfele is tud nézni.

Esetleg egy kis tornával segíthetsz neki. Vagy nézze meg,hogy merre megy a repülő,hol vannak a madarak. stb.

2010. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyengék az izmai. Ortopéd orvosnál nem voltatok? Gyerekorvos írja a beutalót, és ha a doki úgy látja, akkor elküld gyógytornára. Legalábbis Budapesten ez így megy, bár a Dévény miatt gyanítom, hogy ti is pestiek vagytok...

Az én kislányommal is menni kellett, bár 5 hós korára rendbe jött. Minél előbb mentek, annál jobb...

Amit nem értek: a Dévény tornán azt mondták, hogy már rendben van? (Én arról csak jót hallottam, ezért gondolom, hogy alaposak, bár személyes tapasztalatom nincs...)

2010. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!