Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Raktok már párnát a 2 éves...

Raktok már párnát a 2 éves gyerek feje alá? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Én annak a híve vagyok,hogy nem kell,mivel én is szivesebben alszok párna nélkül,de elég rossz alvó a kisfiam gondoltam kipróbálom.
2010. febr. 4. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tennék, még kicsi, elgörbül a háta, én gyerekkoromban sose aludtam párnán.


Próbáld ki! Nekünk egy gyapjú ágybetét van a matraca alá téve. De annyi féle ágybetétet lehet kapni, nézz utána, és szerintem az is segíthet, a párna még nagyon korai.


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

20 hós, de nem fogok 2 évesen sem párnát rakni.

Mi a kókuszmatrac fölé vettünk egy sima szivacsmatracot, elég "kényelmes" lett szerintem.

2010. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hós korától párnával alszik,ö is rossz alvó volt,de sokkal jobban alszik pa´rnával.Mára 24 hónapos.
2010. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van párnája, de nem az a hagyományos nagypára, hanem az ikeás gyerekágyneműhöz való. Nagyon lapos, mintha nem is lenne semmi a feje alatt, de mégis. Ja, ő kértem, mert látta, hogy nekünk is van. Ő inkább úgy alszik, hogy magához öleli. :)
2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok híve a párnának, de lányom is rossz alvó. Én csak egy párnahuzatot tettem a feje alá, mint "párna" és baromira élvezi:-)
2010. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Mi még szopizunk (2 éves), és már legalább fél éve a régi szopis kispárnájával alszik a lányom. (Most félpárnát használunk, de lassan azt is túlnőjjük..) Nem konkrétan a feje alatt van, hanem mindenhol: hol a fejét túrja bele, hol ráfekszik úgy, hogy a feje és a kezei-lábai lelógnak, hol félig átöleli stb. Szóval csak lazán. :) Szerintem ez lett a vigasztárgya, nagyon hozzánőtt, mindig cipeli magával alvás előtt. Egyébként is nagyon bújós. Alváskor vagy ebbe furakodik vagy valamilyen szilárd tárgyhoz kúszik oda (pl. ágysarok), nem szeret csak úgy "csupaszon" aludni.

Az elején féltem, nehogy megfulladjon, de egyáltalán nem lett gond, pedig néha nem is látom, hogy hol végződik ő és hol kezdődik a párna. :)

2010. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!