Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe van a gyermeked az...

Mibe van a gyermeked az oviban? Melegítő vagy csini gatyó, farmer?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor mit kapok ki a szekrényből, de legtöbbet melegítő együttesbe viszem, és mivel meleg van bent, általában áthúzzuk szoknyára!Nagy ritka a farmer, nem nagyon szereti!
2010. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csini naciban megyünk,csini szoknyára cseréljük- a lányoknak-,és benti farmerre a fiamnak,ő csak ezt hajlandó hordani-.A lányokon harisnya is van.Harisnya+szoknya helyett néha leggings+tunikában vannak a csajok.
2010. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
melegítő illetve kényelmes pamut nadrág (fiú)
2010. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! lányom van, évszaknak megfelelő "ovis csiniben" (tehát nem ünneplő, de azért szép nadrág/szoknya és póló/pulcsi) megyünk, bent van olyan váltóruhája, amit kintre át tudnak rá adni akkor, ha pl. sár van (melegítő).
2010. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudok olyan ovit, ahol az a szokás, hogy overallban viszik a gyerekeket (olyanban, amelyiknek külön kantáros gatyája és külön dzsekije van), hogy ha odakint játszanak, ne fázzanak, és ne legyen gond, ha nyakig sárosak, havasak lesznek.

Ha reggel megérkeznek, illetve kintről bemennek, akkor csak levetik az overall gatyát és alatta csak egy harisnya van. Odabent erre az egy szál harisnyára vesznek föl a kisfiúk rövidnadrágot (akár egy nyári darabot), a lányok egy kis szoknyát. Mivel odabent jó meleg van, ezt a megoldást találták ki, hogy ne legyen sok gond az öltözéssel és ne gyulladjanak meg a melegben a harisnya fölé vett nadrágtól.

2010. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, benti cipő helyett szandált szoktak hordani nálatok? Vettünk egy nagyobb méretű szandált, ha nyárra még nagy lesz, akkor benti lenne...
2010. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenféle cipőt hordanak a gyerekek.Én szoktam nekik direkt benti cipőt,mamuszt venni,kényelmesebb,de sokan vannak szandiban,tornacipőben,egyéb cipőben.Nálunk akinek szandija van,attól kérnek külön tornacipőt,mert szandiban nem tudnak tornázni.
2010. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiam van. Nálunk nagyon meleg van az oviban, ezért rövidnadrágot kérnek. Szóval rövidnaci+ bokafogós szandál+rövid ujjú póló. Ruházata nem szakadt és nem is kirívóan csini. Külön nem vásároltam ovis ruhát, az itthoni adagból viszek be neki váltást. Van köztük sima és galléros póló is. Farmer rövid naci, pamut naci, stb. Azért vittem be egy hosszú melegítőnacit is, de még soha nem volt rajta. Lényeg, hogy kényelmes legyen neki és nejlon anyagból legyen.
2010. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.07-es vagyok. Félreírtam az utolsó mondatot. Szóval azt akartam írni, hogy NE nejlon legyen, hanem pamut.
2010. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!