Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket néznek szívesen...

Milyen meséket néznek szívesen a Gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Melyiket engeditek,hogy nézzék?
2010. jan. 29. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim (8/L, 6/F) tv-t egyáltalán nem néznek. Néha hétvégén néznek egy dvd-t. Akkor általában barbie, vagy őslények országa, Vuk. Régebben a Frakkot szerették, hercegnős disney meséket, micimackót.
2010. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Két éves a kisfiam,nálunk Micimackó és Mickey egér őrület van.Mást nem néz meg.
2010. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De jó nektek. Az én lányom 21 hónapos, a hupikék törpikéken kívül semmi mesét nem néz meg, de ezt az egyet is csak, ha hétvégén reggel megy a tv.ben a dvd már nem jó, viszont a Mamma Mia bármikor leköti. Fogalmam sincs mi van abban a filmben ami tetszik neki, de tátott szájjal bámulja, és táncol a zenére. Nekem meg már a könyökem jön ki.
2010. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!