Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket néznek szívesen...

Milyen meséket néznek szívesen a Gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Melyiket engeditek,hogy nézzék?
2010. jan. 29. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

4 éves:

Tom és Jerry, Mr. Bean, Noddy, Thomas, Hüvelyk Panna. Nagyjából ezek.

Az újfajta, rémisztő fejű (japán módi) meséket nem is lenne hajlandó, még a magyar népmesék is ijesztő neki, nem nézi.

2010. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
2 éves fú: Thomas, Verdák és Hahó, Öcsi - váltogatva.
2010. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 éves lány: Dóra a felfedező, Elmo világa, Pampalini, Barney és barátai

Ha véletlen hétvégén meglát valami japán szörnyűséget, akkor ő kéri, hogy kapcsoljuk a csúnya meséről valami jóra! Szóval fentieket engedem, korlátozással.

2010. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a Mr Bean is ijesztő fejű. Az én lányom buta bácsinak hívja, és elkapcsoltat, ha az van. Egyébként a Minimaxon is rengeteg idióta mese van, ahhoz képest, hogy az az egyik leggyerekbarátabb csatorna. Ráadásul kiszámíthatatlan, sokszor egy bájos, kedves kis mese után beraknak egy Animániát, vagy Inamit...vagy ilyesmit.


Nekem 4 éves a lányom, ha TV-zik, akkor inkább DVD-t néz: Kockás fülű nyúl, Mekk Elek, Csip-csup csodák, Varázsceruza...stb.



Erről az oldalról sok szelíd mesét le lehet tölteni, nagyobbaknak valót is (innen szedtem le a Mekk Eleket és a Csip-csup csodákat is) :


[link]

2010. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fiam 2 évesen : Nemo, Toy Story, A legelő hősei.

Aztán minden, ami jött sorba. Tom és Jerry, Scooby, stb.

2010. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kislanyom 22 honapos es nagyon szereti a bebe tv-t. Eleg bugyutacska, de aranyos a zeneje, ugyhogy szinte egesz nap megy, de inkabb csak hallgatja. Amit szivesen nezeget, persze csak ideig oraig az a Susu, es a Fifi. Az utobbit imadja, a Fifi kabalajaval is alszik.
2010. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21hós és a vuk most a favorit,barney,thomas,süsü.
2010. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves lány: Mickey egér, Micimackó, Manny, Tesz-Vesz város, Hupikék törpikék, Bajkeverő majom, Mini mentők.

Cartoon Networkos borzalmakat nem is ismeri.

A Dórát pedig inkább elkapcsolom, a rettenetes angolja miatt.

2010. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos Lányom imádja a Micimackó összes változatát szóba jön még Mikiegér és a 102 kiskutya
2010. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tom és Jerry, Verdák, Thomas, Barney és barátai, 101 kiskutya, Csipet csapat, Vuk, Chungington (ha jól írtam), Némó nyomában, Madagaszkár, Balu kapitány. Kockás fülű nyúl.Így elsőre ennyi.
2010. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!