Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rá 3 éves...

Hogyan vegyem rá 3 éves kisfiamat, hogy köszönjön?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy kellene, tud beszélni régóta rendesen, azt is tudja mit kell mondani, nagy ritkán 1-2 embernek köszön, ha úgy tartja kedve, de ha megyünk valahová vagy jövünk el és szólok, hogy köszönni kéne, már csak azért sem és nem tudom mit csináljak. Hagyjam rá, rendezzek műsort, mit tegyek?

2014. nov. 12. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit! Köszönj te hangosan és kész. Majd utánoz. A 3 évesek nagy része utál köszönni, és ezt minden normális ember tudja. Ne drámázz rajta, mert csak rosszabb lesz! Olvass Vekerdy-t a témában és lazíts!
2014. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Én utálom a köv. jelenetet.bejön a boltba anyuka gyerekkel.köszönjél Balázska.gyerek hallgat.jajj,most nincs kedved,jól van na.Mindezt ilyen mézes-mázosan.Az agyam eldobom tőle.Az én lányomnak is volt egy párszor,h bepróbálkozott.Megmondtam neki határotottan,h addig nem megyünk ki,amíg nem köszön el.Mert ha nekünk is köszönnek,illik viszonozni.Nem vagyok egy túl szigorú valaki,de ebben nem ismerek tréfát:)Persze mivel szeleburdi,kifele jövet elfelejti(befelé mindig köszön),de szólok neki és köszön,nem makacsolja meg magàt.Szerintem ne azt mondd neki,h tán köszönni kéne.ez nem egy határozott vélemény.Jelentsd ki neki.Petike köszönjél.És légy határozott.Sok olyan gyereket ismerek,akire ráhagyták és úgy is maradt...
2014. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 éves lesz januárban és nem hajlandó köszönni. Mindig mondom, hogy köszönjön, ezzel talán jelzem a másik fél felé is, hogy elvárnám, de ha nem köszön, nem tudok mit csinálni. Én köszönök, amikor kell és illik, talán "rá is ragad" a jó modorból. :)
2014. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ebből a kérdésből tudsz sok hasznos infót olvasgatni,szerintem tabulságos,és én is azok pártját fogom akik azt momdják nem kell ezt erőltetni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!