Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyurmát, zsírkrétát...

Milyen gyurmát, zsírkrétát ajánlantok 1,5 éves kisgyermeknek?

Figyelt kérdés
Márkára, típusra vagyok kíváncsi. Gondolom van olyan, amit nem baj, ha megkóstol, nem lesz tőle beteg.
2010. jan. 27. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

SÓLISZTGYURMA!

Ezt használják bölcsiben is, teljesen biztonságos.

Zsírkréta? Én vastag cerkát vettem a fiamnak.

2010. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A sólisztgyurma nekem is eszembe jutott, de az nem baj, hogy nem színes? Arra gondoltam, hogy az még izgalmasabb, ha több színből áll, keverhető, összegyúrható.
2010. jan. 27. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vok, csináltam a babámnak só-lisz gyurmát, elmondom először hozzá sem ért, annyira finnyás.:D

Másnap már a mutatóujjával megpiszkálta.

Úgysem fog még gyurmázni. :D

2010. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sóliszt gyurma szerintem még nem jó, mert nem túl jó ha megeszi. Csinálj sima omlós tésztát (mint pl. a mézeskalácshoz kell) az lehet világos, és kakaós is. Nekünk a zsírkréta még nem annyira jött be mert nagyon rá kell nyomni a papírra ahoz hogy látszódjon valami. A ceruza jobb. A papírboltban tudnak alánlani biztosan olyat amit nem baj ha megeszik a gyerek.
2010. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vettem gyurmát, a sima iskolait, de a színes fajtát, nem mérgező, de nem szeret vele játszani.

Zsírkrétából a süniset vettem, de vagy eltörik a kezében, vagy nem fog, szóval az sem jött be nálunk.

Papírboltban vettem Centropen Metallic filctollat, szép színei vannak, és sima popsitörlővel bárhonnan eltávolíthatóak a nyomok, kezéről, asztalról stb.

Nekünk nagyon bejött, napi 20 percet is elrajzolgat, firkálgat.

2010. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

www.tulli.hu ról rendeltem vastag tömzsi 6 szinű zsírkrétát illetve lemosható filctoll készletet. Crayola a márkája.

Ikeában pedig hatalmas iv papirt (hengerben van) igy nem firkál mellé folyton. Mivel még kicsi (nekem mondjuk már 2 éves múlt) jó nagy mozgásokkal szeretett firkálni és mindenképp "kiment" a lapról.

2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11.48 vagyok, gyurmázni pedig nem szeret :))) én csinálok neki vmit, ő meg max megbökdösi vagy összelapitja de minél gyorsabban hogy ne kelljen sokat hozzáérni. Nem tudom miért nem kedvelik :))
2010. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez cuki lehet, írtam az enyém sem akar hozzányúlni.

Bölcsiben olyanokat tanulnak vele, hogy hengergetni kell, vagy kis golyót formálni. A nagyobbik fiam a mai napig imádja. :)

2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!