Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszik, mit csinaljak?

Nem eszik, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 eves lanyom ojan etvagytalan,s csak 11,500g.Semmi baja nincs.Ugy erzem megorulok.
2010. jan. 26. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,nem vagy egyedul,an en lanyom 18 honapos,o sem eszik,beleorulok,most vagyunk a vizsgalatok kellos kozepen,de mar vegigcsinaltuk ezt egy parszor,semmi eredmeny,nem talalnak semmit,a gyerek pedig tovabbra is etvagytalan.
2010. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha túl vagytok minden kivizsgáláson, akkor nem tudsz mit csinálni. ezt mindkettőtöknek írom.

az én kisbabám 16 hónapos, a kezdetektől nem evő, ezerszer írtam már ide is emiatt.

én is beleőrülök. lassan mindennapossá válik, hogy az ebédet belevágom a szemetesbe vagy odavágom a mosogatóba, pedig minden ebéd előtt elhatározom, hogy nyugodt maradok.

mindenféle étvágyjavítót kipróbáltam, volt, amelyik 9000 Ft volt!!!!! minden praktikát is.

én azt mondom, nagyon alaposan ki kell vizsgáltatni, és ha nincs semmi baja, akkor meg próbálkozni kell, valamit csak megeszik.

én már régen lemondtam az egészséges étkezésről, annak is örülök, ha 5 db sima főtt tésztát megeszik, és hogy legalább a tápszert megiszogatja.

bocsi, hosszú lett:)

2010. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok,az én fiam sem evett.Mára már elmúlt 4 éves,és annyit eszik,amennyi jól esik neki.

Én is jártam már orvosnál miatta,és a dokik mondták,ne aggódjak,nem fog éhen halni.Ja,köszi........

De tényleg nem halt éhen,4 és fél éves,és 14 kg.Tiszta izom,tele energiával.

Nyugi,nem lesz gond nálatok sem:))))

2010. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.talan gen hiba miatt nem eszik mint az apja ijen koraban :(
2010. jan. 26. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond a lányod súlyával!

Ne erőltesd az evést, mert mély nyomokat hagyhat benne, és hatalmas ellenállás alakulhat ki.

Ha éhes, úgyis kér kaját, nem fog éhen halni.

2010. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!