Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek a férjetekkel...

Ti elmennétek a férjetekkel hosszú hétvégére kettesben, ha egyébként sem sokat vagytok együtt a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
Ezen rágódom már egy ideje... :( Nem tudom, hogy mi a helyes. Nagyon sokat dolgozom 26 hónapos kora óta. Napi 9 órát, 8-17. És minden szombaton 8-12. Minden hétvégén 1,5 napunk van együtt. Sosem tudok érte menni az oviba, a bölcsibe sem tudtam sosem. Most 3,5 éves. A férjem már jó ideje mondja, hogy menjünk el együtt kettesben 2 éjszakára valahova. Eddig hallani sem akartam róla, de egy ideje rágódom rajta. Anyukám is javasolja már, hogy jót tenne nekünk. 2 szuper nagymama van, akik imádnak rá vigyázni, és a lányom is szereti mindkét nagyiját, imád velük lenni. A gondom az, hogy így is jóval többet van velük, mivel mindig ők mennek érte. Bűntudatom van, hogy hétvégén is ott legyen, mert csak ez a mi időnk.
2014. okt. 26. 20:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
Eszembe se jutna elmenni, főleg úgy hogy utána a gyerekkel már nem tudnék.
2014. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg igen. De ha csak erre az évi egy "nyaralásra" futja, akkor inkább a gyereknek is legyen meg az elutazós élménye, a férjemmel meg kettesben lennék valamikor otthon, amíg a gyerek a mamáknál.
2014. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
igen elmenék ,de előte gyüjtenék annyi pénzt hogy elég legyen 2 nyaralásra is egy gyerekel egy nélküle.nekem ilyen opciom nincs mert nincs senki aki vigyázna a gyerekeimre .
2014. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
63%

Akkor is mennék,ha több időt töltünk együtt,mert nem dolgozik sokat.Kell a kettesben töltött program.

Ne legyen bűntudatod attól,hogy anya vagy még feleség is.

2014. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

Előre sajnálom azokat a gyerekeket akiket ennyire magukhoz láncol az anyjuk,mint itt néhány válaszoló.

Nyugodtan menjetek egy 3,5 évesnek semmi baja nem lesz(de kisebbnek sem),ha nem veletek van 3-4 napot.Ráadásul nem lesz lelki beteg ha nem nyaralhat,vele a nyaralás az nem pihenés.Menjetek ketten rátok fér,a lányotok meg mamázik.

2014. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem írtad, hogy anyagilag csak úgy tudnátok ezt a hétvégét kivitelezni,hogy elmarad a közös családi nyaralás -addig azt írtam volna hogy persze, menjetek el kettesben, mert lehet hogy a külső szemlélő nagymamák látják rajtatok a mókuskerekes mindennapokat (és tapasztalatból mondják hogy töltsetek együtt egy kis időt). Viszont úgy lehetne picit spórolni (mi is csináltunk ilyet), hogy alaphelyzet, hogy a nagyszülőnél alszik a gyerkőc, tehát van kb. délelőttől másnap délutánig idő. Ebbe belefér egy kb.4 órás kirándulás, esetleg délutáni wellness egy közeli uszodában, szállodában külső vendégként, este vacsora gyertyafénnyel (költséghatékonyabban ha Te főzöd), utána otthon mozizás vagy elmentek vhová délelőtt úgyis ki tudjátok pihenni magatokat délelőtt(mi még elmentünk délelőtt reggelizni-persze nem azért mert nem volt otthon tojás). Ebben a variációban az a nehéz hogy ne ugorj neki a házimunkának és a férjed is csak az együtt töltött időre tudjon koncentrálni. Délután pedig feltöltődve tudtok menni a gyerekért.
2014. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

Anyukák, lazuljatok már el!!!!!!

Mi értelme van ennek az őrült magatokhoz láncolásnak?

2014. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek jelent őrült magához láncolást az, hogy a gyerekét elviszi a családi nyaralásra. Van akinél a gyerek is a család része. Mert ugye itt nem arról van szó, hogy évente többször el tudnak menni nyaralni, telelni, wellnessezni és ezt néha a gyerek nélkül teszik.
2014. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%
15ös én meg azokat a gyerekeket sajnálom akiket lepasszol az anyjuk hogy ő nyaralhasson, inkább megvonja a gyerekétől az élményt
2014. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%
Én nem kötöm magamhoz a gyerekeim, de szerintem 3,5 évesen már "formáló" élmény, nagy tapasztalat szokatlan, új közegben lenni - pl. szállodában vagy akár sátorban aludni, medencében fürödni, étteremben enni... stb. Míg a férjemmel kettesben kellemesen levést otthon is el tudom képzelni - ha futja rá a keretből, akár dettó étteremmel vagy kajarendeléssel, filmézéssel vagy mozival vagy múzeummal vagy kirándulással - amíg a gyerek a mamáknál van pár éjszakát.
2014. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!