Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16hónapos lányom minden...

16hónapos lányom minden reggel sír! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 hónapos kislányom eddig "teljesen " jól aludt. Ha fel is ébredt este akkor motyogott de nem volt semmi extra. most egy hete ha felébred szinte levegőt sem vesz ugy sir. még a reggeli ébredés is hasonló.

Vann olyan mikor leteszem nap közben is megáll egy helyben és sír és ennyi. Mi tévő legyek? Valami baja van?


2010. jan. 24. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ne érts félre, de nem használtad valamelyik "divatos" altató módszert nála esetleg? Mert azok mind olyan rettenetesek, hiába dícsérik sokan. Szerintem csak idomítás, igen durva módszerrel. Lehet, hogy valóban előbb-utóbb aludni fog egyedül a gyerek, hiszen rájön, hiába sír, kérlel, senki nem jön :((
2010. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokta ha még nem aludta ki magát. Reggel olyankor még vissza alszik egy félórát.Cumi a szájba és alvás. Az enyémnél ezt figyeltem meg.
2010. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kötekedni az első válaszolóval, de van egy határ pl éjszaka hogy hányszor megyünk át.Mindenre hisztire ugrani vagy csak mikor rosszat álmodik.Ezt ugye fel lehet ismerni.És ez nem divatos módszer.

Amúgy az én kislányom is ezt csinálta éjjel nappal, de inkább nappal.Vígasztalhatatlan volt.Egy idő után abbamardt.Nem tartott sokáig.Foga?Az utolsó fogak nagyon tudnak fájni.

2010. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!