Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom októberben lesz 3,...

Kislányom októberben lesz 3, és néha bepisil. Milyen orvoshoz, szakemberhez kell fordulni vele?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen anyukákkal beszéltél, de ebben nincs semmi meglepő. 3 évesen ez teljesen rendben van, én nem mennék sehová vele. Nem erősíteném benne azt a tudatot, hogy nem normális, ahogy fejlődik. Teljesen felesleges, semmi baja nincs!
2014. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen orvoshoz. Én háromévesen még pelenkával mentem óvodába, arra is azt mondták, hogy semmi gond, előfordul. (Persze kb. egy hónap alatt le is szoktam róla ott, de az más kérdés.)
2014. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

6 Éves korig nem foglalkoznak vele.

Mi már végigjártuk, csak az enyém 7 éves, és minden nap bepisil.

Amúgy hormonkezelés, műtét vár rá.

Hidd el, teljesen egészséges a gyermeked.

2014. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ma voltunk a 3 éves tanácsadáson. A kiskönyvben az van írva, hogy "A nappali szobatisztaság kialakulóban". 4 éves korban az van írva, hogy " A nappali szobatisztaság kialakult".


Heti 1 bepisilés nem a világ 3 évesen.... Ne parázz!

2014. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát de hülye emberek vannak :D

Sehova ne vidd, a gyereked teljesen normális. Belefeledkezik a játékba, vagy addig tartogatja amíg nem bírja tovább, bármi lehet. Néha nálunk is előfordul még, mert ő éppen játszik, vagy épp hisztizik pisilés helyett. Amúgy meg biztosan szobatiszta, simán el lehet vele menni akárhova, nem volt még baleset. Majd kinövi. Oviban sem csinálnak belőle problémát.

2014. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne vidd sehova! Saját lányom közel 3 és fél éves volt, mire leszokott.. ( idén nyár közepe, végén) Mondták, hogy majd leszokik!!! Minden gyerek más :)
2014. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nincs semmi baj! Lehet, hogy olyankor fáradtabb. Nálunk legalábbis akkor fordult elő. Ezt még az oviban is tolerálják (ezért is kell + egy váltóruha).
2014. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!