Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagymama mint bébiszitter...

Nagymama mint bébiszitter pénzért? Hogy tálalnátok?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anya vagyok két kicsivel, 4év alatt mindkettő.Szeretnék gyed extra miatt elmenni dolgozni h rendeződjön a helyzetünk anyagilag,de nagyon betegesek.Az egyik nagymama mozdítható csak,szívesen odaadnám neki (akárkinek de őt ismerik a gyerekek és megbízható) a gyest hogy vigyázzon rájuk munkaidőben AMIKOR betegek.Nem tudom mennyire sértő v nem,mennyire kevés az összeg gyes/20munkanap lenne napi díjként.Tudom h van nagyszülő akinek ez nem kérdés h ingyen is segít,ő biztos h elfogadná csak nem tudom hogyan tálaljam hogy mindenki jól járjon? Ha csak 2napot betegek egy hónapban,nem szeretnék 20x ezer forintot kifizetni.Ötleteket,véleményt írnátok? Csak gyerekfelvigyázás,nem takarítónő,szakácsnő stb,azt intézném.
2014. szept. 11. 13:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ma megkérdeztem,nemet mondott sajnos:-(
2014. szept. 26. 10:10
 22/23 anonim ***** válasza:
Mire mondott nemet?A felvigyázásra vagy arra hogy pénzt fogadjon el?
2014. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Eleve a vigyázásra,azt mondta,nem hiszi hogy bírna a fiúkkal,elevenek,verekednek,ne haragudjak,de szerinte nem tudná menedzselni a helyzetet:-(
2014. szept. 26. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!