Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Földhöz vágja magát a kislányo...

Földhöz vágja magát a kislányom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltok, ha két év körüli gyereketek hiszti közben földhöz vágja magát, és ott hergelve magát sír?


Eddig nekem az vált be, hogy ott hagytam ahol volt, és szóljon, ha készen van. Így általában pár perc alatt odajön hozzám, és akkor már lehet vele beszélni.


De most ez nem jön be, épp 10 perce tart... :o(

Hideg vízzel mosást korábban próbáltam, nem segített. (Zuhany alá berakni, pofon, vagy más ilyen drasztikus dolog nem jöhet szóba)


2010. jan. 18. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez naponta többször megtörténik.És én pedig ott hagyom.Majd abbahagyja!Ha 10 perc akkor annyi.Ne engedj a hisztinek mert bele lehet hülyülni.Drága kislányom ezt a boltba is eljátsza.

Ilyekor elvégzem gyorsan amit lehet (jó helyen van).Iyenkor már kukucskál mit csinálok csend van...Ha meglátja hogy figyelem újra kezdi.

2010. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt olvastam,hogy van aki ilyenkor hátulról szorosan magához öleli a gyereket,és addig öleli míg meg nem nyugszik.Úgy nem ütheti meg magát.Nincs szemkontaktus,tehát nem éri el a kívánt figyelmet,miközben mégsem hagyod magára.Szerintem egy próbát megér.Lehet,hogy meglepődik..:-D
2010. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a hideg víz nem használt a zuhany se használna, a pofon meg nem ér semmit, csak tovább hergeli...szerintem csináld, amit eddig...hagyd ott és ne törődj vele, ne figyelj rá, amíg hisztizik...ha később hagyja abba, akkor később...neki lesz fárasztóbb...
2010. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végül úgy oldódott meg a dolog, hogy odamentem hozzá, megöleltem, beültünk a fotelba, még ott is vagy 5 percig hüppögött, aztán valahogy eltereltem a figyelmét, majd átmentünk szomszédolni...

Egyre többször hisztizik olyan dolgokért, amiket nem lehet abban a pillanatban teljesíteni (és nem is kell), de mostanában néha nem is derül ki számomra, hogy mi a baja, és ez bosszant a legjobban...


A hátulról ölelést kipróbáljuk legközelebb, jól hangzik...

2010. jan. 18. 19:33
 5/6 anonim válasza:
Nekem még nincs gyerekem!Én is nagyon hisztis voltam!Anyukám is kipróbált már mindent,de semmi sem használt!Egyszer véletlenül elnevette magát és az bejött!
2010. jan. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, vagyis hagyd ott, mert akkor rájön, hogy hiába veri magát. Csinálta ezt a lányom is, de nem sokáig. Miután abbahagyta, megmondtam neki, hogy most már figyelek rá, mondja meg mit szeretne, de hiszti nélkül.
2010. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!