Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit van kinn a 1,5 éves...

Mennyit van kinn a 1,5 éves babótok a levegőn?

Figyelt kérdés
mi de. 1-1,5 órát de tartok tőle hogy ez kevés, mert nehezen alszik el és sztem nem fáradt. Vigyem du. is ki?
2010. jan. 17. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ennyit sem, ebben a hidegben. Ráadásul tetőtérben lakunk, rengeteg lépcsőn kell lemennünk, gyerek+babakocsi... szóval nagyon macerás. :(((


Áltlában fél órákat vagyunk kint egy nap 11 és 12 között ebéd előtt. Estefelé is kivittem eddig, míg nem volt sötét 5-7 körül, de ez még várat magára. Meg mikor nem kell leizzadnunk, hogy felöltözzünk félóra kedvéért. Lehet, önző gondolkodás, de most nekünk ennyi elég. Az ablak sokat van nyitva, (addig vastagabban felöltözünk).


Ha pedig megjön a tavasz, akkor irány a falusi telek, és akkor egész nap levegőn leszünk.

2010. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi délelőtt 11 és dél között és délután kb.fél4 és fél5 között.Igen,elég macera az öltözés.talán ez visel meg engem a legjobban és amire elkészülünk,addigra teljesen kiizzadok.Már várom a tavaszt.Egyébként nekünk így jó,mert különben unatkozna egy kicsit.mi falun lakunk,úgyhogy kavicsozunk,faágat szedünk és gesztenyét dobunk a patakba.Szerintem,ha minden nap egyszer kiviszed,az bőven elég,azért mégis volt levegőn.
2010. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Naponta minimum 3 órát vagyunk kinn, de előfordul, hogy délelőtt 2 délután - este szintén 2 óra. Déelőtt bandázgatunk a többiekkel, motorozás, galambetetés, utcai kutyák megnézése v. játszótér a program. Este v. délután ugyaenez csak pepitában. Meg is bolondulnék, ha benn kellene lennünk egész nap. Ő is szeret kinn lenni, meg én is, az öltözködés nem gond, már gyorsan megy, és a hideg sem számít különösebben, jól beöltözünk.
2010. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!