Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évessel mennyit kell...

Másfél évessel mennyit kell levegőn lenni?

Figyelt kérdés

Nyáron szinte egész nap kint voltunk ami fokozatosan csökkent és mielőtt bejött ez a nagy hideg már csak napi 1 órát voltunk kint.Tegnap is megpróbáltuk de már nem élvezte.Ma is fúj a szél és hideg van.

Mennyi az a minimum amit el kell tölteni a friss levegőn?


2010. nov. 29. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nem lehet meghatározni! Annyi időre vidd ki, amíg láthatólag élvezi. ha az csupán fél óra, akkor annyi. Azonban a napi levegőzés egy másfél évesnek már nagyon kell....még ha éppen hidegebb is van. Őket még nagy mínuszokban kis érdemes kivinni legalább rövid időre!
2010. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 20 hónapos a lányom és délelőtt is kint vagyunk kb 1 órát meg délután is, ami sokszor már sötétben van. Viszont ő szeret kint lenni, de fázik, így többet nem vagyunk kint. SZerintem azért naponta 1, másfél óra kell a gyerekeknek kint.
2010. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ha csak 20 percre is de minden nap kimegyünk.
2010. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!