Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik APG könyvet szereti...

Melyik APG könyvet szereti legjobban gyermeked?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék de nemtudom melyiket??

Nagycsalád lettünk,Annakönyv,Gergőkönyv melyik??vagy igazán mindegy mindeggyik jó??


2014. szept. 3. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel kisfiam van,így a Gergőkönyv és a Petikönyv. Én az újabbakat jobban szeretem...szebbek,kidolgozottabbak a rajzok,mint az elsőkben. Egyébként mindegyikben van néhány kedvenc történet. Szerintem ez attól is függ,hogy mi érdekli,vagy milyen élethelyzetek vannak épp nálatok...pl. nálunk anno a körömvágásos történet jött jól :)
2014. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, azt vedd meg, amelyikben szerepel az az élethelyzet, ami a Ti életetekben is most következett be. Pl. kistesó születése, ovi, suli. Amúgy tök mindegy melyiket veszed. Én lehet azt választanám most, amelyikben az őszről, karácsonyról van történet, most nem emlékszem, hogy ezek melyikben vannak.
2014. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!