Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel bír a legjobban kiakaszt...

Mivel bír a legjobban kiakasztani gyermeked? Nálunk az alvás,2-3 havonta nagyon dilis:-) lent.

Figyelt kérdés
Fiam 3 lesz februárban. Altatom (1,5 éves korától egyedül aludt el, 2 éves korától bölcsis, azóta megint altatnom kell). Elalszik 10-30 perc alatt egyébként, tehát nem vészes. De 2-3 havonta rájön a hoppáré, és hiába álmos, nem alszik el. Mocorog, szomjas vagyok, ez szúr, az szúr stb. Szóval időhúzás. Mint tegnap este is 1,5 órán keresztül kínlódott. Már nagyon felidegelt 1 óra múltán. 2x jöttem ki a szobájából, hogy most már úgy alszik el ahogy akar, nem érdekel. A 2. "kirohanásom" után befejezte a hisztit, átkarolt, és elaludt. Nekem meg lelkiismeret furdalásom volt, hogy kiabáltam vele.
2011. dec. 8. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Enyém lány, és pont ma 3 éves.


Ugyenezzel tud kiakasztani, hálistennek ő is ritkán adja elő, mondjuk olyan 2 havonta. De utána mindig úgy megpuszilgatom, mikor kiakaszt, és hálát adok az Istennek, hogy van Ő nekünk! :)

2011. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Isten éltesse. Igen:-) Én is elszoktam puszikkal halmozni.
2011. dec. 8. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi szépen! :)


Tudod mit vettem észre amúgy? Sokszor van mostanában, hogy nem alszik el, amig mellette fekszem a szobájában. Mocorog, forgolódik, beszél. Kijövök, és szólok neki, hogy "anya megy pisilni, mindjárt jövök, addig maradj itt"... és kijövök, de nem megyek már vissza. Vár, vár, aztán elalszik, nem kell ott legyek.


Sokszor azt érzem, én zavarom őt abban, hogy aludni tudjon. :) Próbáld ki többször ezt a kimenős módszert a szobájából, lehet nála is ez a "gond". :)

2011. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!