Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hósom rettenet nehezen...

17 hósom rettenet nehezen alszik el. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
eddig sem volt leányálom az altatás aztán kb 2 hónapja csak odabújtam hozzá és 10 perc múlva aludt. most kb 30 percig vergődik aztán viburcol újabb 20 perc és úgy alszik. hogy tudnánk visszatérni a régi rendszerhez?
2010. jan. 14. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem. hol vergődik?

szerintem fektesd le, puszilgasd meg stb. vagy ami az esti szertartás, aztán gyere ki a szobából. lehet, hogy túl sok neki.

2010. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vergődik= forgolódik, nyöszörög
2010. jan. 15. 07:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma.

Rájöttem tényleg muszáj egy szertartásos rend neki is, meg persze kivolt sokat fárasztva.Vidd el ide-oda ha tudod játszani vagy otthon találjatok ki olyat amiben elfárad.

Alváskor mesélj neki, én lefektettem mellé azállatkáit és mesélek, aztán kimegyek, általában elalszik, ma már ritka hogy kijönne utánnam.

2010. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!