Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik bölcsibe vigyem?

Melyik bölcsibe vigyem?

Figyelt kérdés
XV. kerületben keresek bölcsődét. Kiváncsi lennék a véleményetekre...
2010. jan. 14. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik részén laksz.


Mi a Pólusnál lakunk és a Kontyfa utcai bölcsibe járt a nagy is és a kicsi is odajár most és nekem nem voltak rossz tapasztalataim meg voltam elégedve, illetve meg vagyok elégedve.

2010. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Kontyfa az a Posta mellett van valahol, vagy rosszra gondolok? Igazából 4-et néztem: Kontyxfa, Nádastó, Kavicsos köz, Bezsilla utcai. Az utóbbi kettő lenne nekünk a legideálisabb. De ez a 4 van elérhető közelségben. Ami a gondom, hogy nem tudom, hogy majd mind a 4-be előjegyeztessem, vagy hogy szokták csinálni. 2011 szeptemberben vinném.
2010. jan. 14. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs csak láttam, hogy írtál. A Kontyfa utcai a vásárcsarnok mellett van. Ha jól emlékszem elő kell jegyeztetni mindenhova de kérdezz rá nyugodtan, de sajnos elég sokat is kell várni, úgyhogy jó előre fel kell iratkozni.
2010. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!