Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan bírjátok még mindíg az...

Hogyan bírjátok még mindíg az éjszakázást?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan anyukák akiknek a gyerkőcük 1,5-2 éves,vagy idősebb de még nem aludt át egy éjszakát sem?

Hányszor kel egy éjszaka?Mit tudtok csinálni?Napközen mennyit alszik?És nem utolsó sorban hogyan bírjátok az évek óta tartó nem alvást?Alvásvizsgálatra nem gondoltatok még?

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 14. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

márciusban lesz 2 éves a fiam, még egyetlen átaludt éjszakánk nem volt....eleinte nagyon rosszul víseltem, aztán valahogy hozzászoktam,már turelmes vagyok éjszaka is hozzá, csak néha kap el a kimerultség. mindig van valami (szoptatás, amiota nem, azota tápszer, betegség, nátha, hasfájás, fogacska, meleg-hideg, csak anyahiány....). amikor nagyon kivoltam, delután aludtam vele én is egy orácskát. most még nehezebb, mert már dolgozom egész nap, éjszaka meg még mindig "buli van". legalább 2x mindig folkel, ezt megszoktam egész jol, de vanak idoszakok, amikor akár oránként, olyankor tehetetlen vagyok...hétvégén probálok pihenni, amíg is alszik, és arra gondolni, hogy nem az én bosszantásomra kel fel éjjel, hanem szuksége van rám.már tobb mindent kiprobáltunk, csak arra várok, hogy magátol abbahagyja. most a napokban már csak 1x ébredt fel a drága, meg is betegedett, ugyhogy tegnap fennt voltunk...

nem konnyu bizony....

2010. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az én fiam is fullados, horgoszukuletes, tegnap éjjel pont rosszul is lett,remélem, ma már nyugodtabban alszik:((( csak én izgulok, nehogy baj legyen.

(utolso)

2010. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Minden tiszteletem a tied,hogy munkamelett is ilyen pozitívan álsz hozzá a dologhoz.Remélem,hogy ennyi idősen már az én kislánmyom is megtanul aludni.

Kitartás neked és nagyon jó egészséget kívánok nektek!

2010. jan. 18. 09:44
 14/14 anonim ***** válasza:

utolso válaszado vagyok:

muszáj megírnom, bár nem akarom elkiabálni - tegnap éjjel nem voltunk fenn:))))) már a betegs=g elott is ritkábban, most hogy jobban van, ugy látszik, folytatotik. mindennek eljon a maga ideje, remélem, ez most már azt jelenti:)))

kitartás mindenkinek:))))

2010. jan. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!