Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell tudni egy 2 és fél...

Mit kell tudni egy 2 és fél éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam kb. 40-50 szót mond, de még inkább halandzsázik. Mindent megért, de még nem akar beszélni, viszont már régóta bilizik, csak ritkán kell a pelenka. Egyedül még nem eszik, sőt nagyon finnyás, így akkor sem eszik,ha etetem.
2010. jan. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 27 hónapos.

egyedül eszik, már régóta. Ő most kezdet el bilizni.

Hát hogy mennyi szót tud, még nem számoltam, de nagyon sokat. már néhány mondókát verset tud, de segítséggel!

Amúgy nem minden gyerek egyszerre fejlődik. Majd belejön!

2010. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a finnyásságról annyit, hogy az enyém is nagyon válogat.
2010. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 és fél éves keresztgyerekeimnek be nem áll a szájuk :) szinte már mindent mondanak. minden gyereknek más a fejlődési üteme, nem kell őket hasonlítgatni.
2010. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és hiába ikrek, nem egyszerre tanultak meg dolgokat. pedig itt tényleg mondani lehet, hogy ugyanúgy lettek nevelve :)
2010. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként sztem nagyon egyediek az eltérések. 3 gyerekem 3 féle. Mintha nem is tesók lennének. :D

2010. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!