Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy 6 éves gyereknek már...

Egy 6 éves gyereknek már illik tudni, hogy a buszról előbb leszállnak és akkor szállhat föl ő?

Figyelt kérdés

Rengetegszer előfordul, hogy a kis tökmagok fölnyomakodnak bármilyen körülmények között. Ezt én egy rosszalló fejcsóválással szoktam elintézni. A gyerek nem tehet róla, hogy akik a világra tolták képtelenek neki egy ilyen egyszerű és praktikus szabályt megtanítani.

A minap ugyanez a szitu volt, csakhogy a büszke papa elkapta a rosszalló tekintetem, és így kiáltott "6 éves a gyerek, mit nézed, te bolond kurv@!" Nos hát mivel én leszálltam ők meg föl nem fejthettem ki, hogy neki a véleményem...

No de szerintetek? Nekem még nincs gyerekem, nem tudom talán 6 évesen még nincs olyan szellemi szinten egy ember gyerek, hogy tudja ezt a szabályt? Hogy tudja alkalmazni?


2010. máj. 2. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ott volt vele az apja akkor jó nagy bunkó ember lehet... szerintem ha szülővel van rászólhatna a gyerekére. Ha egyedül van az talán másabb, de szerintem már akkor is illene tudni neki!
2010. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az úgy van hogy a busz megáll, elöl felszánnak és hátul meg le.


Helyijáratot nem vágom, én azzal soha nem megyek de legyen igazad.

2010. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért, mert még csak 6 éves a gyerek tudnia kell(ene) a legalapvetőbb illemszabályokat. Szerintem a szülő hülyesége, ha ezt nem tanította meg neki, ha meg még látja is, és nem szól rá, az végképp lesújtó.
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen
2010. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Metrónál például nem tapasztaltad még, hogy minden beszállni óhajtó odatömörödik az ajtó elé, annyi helyet hagyva, hogy a kilépők szépen libasorban tudnak csak haladni? És ezek 90 %-ban felnőttek. Ha két oldalon szabadon hagynák az ajtót, sokkal gyorsabban cserélődnének az utasok. Nem csak a 6 évesek nem tudják, hanem az őket "nevelő" szülők, nagyszülők zöme sem. Sajnos!!!
2010. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor a deák téri aluljárót, átjárót a 2-3 metró között ne is említsük! :D A felnőttek 90%-a nem tudja, hogy a jobbra tarts a gyaloglás közben is érvényesülhet, nem csak a kocsiban.

Várjunk csak! Rájöttem! Én megyek a forgalommal szemben igaz?

2010. máj. 10. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A jobbra tarts csak a kreszben van meghatározva és az aluljáróban nem érvényes. Mindenki ott megy ahol jólesik neki.
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen bunkó apának milyen legyen a gyereke ?
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!