Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

a kisebbik lányom 2 éves lesz szeptemberben

Egy hónapja szenvedünk a nem alvással :( Majd leragadnak a szemei,de nem akar elaludni, folyton kijön a szobából, nagy mosoly kíséretében. Mindent kipróbáltunk, egy hétig mellé is feküdtem, aminek az lett a következménye, hogy már fel sem tudok mellőle kelni,mert rögtön kipattan a szeme :( Nagy tesó, férj, háztartás, főiskola stb.. mellett ezt egyszerűen nem tudom megoldani,hogy délután két órát, és egész éjszaka mellette feküdjek, akármennyire is szeretnék :(

Ma amikor ismét elkezdte a szórakozást, kiültettem a fürdőbe, fél óráig ki be járkált majd magától bement és elaludt. Nem biztos,hogy jó ötlet volt,de egyszerűen nem találom a kiutat :( :( és ritka pocsék anyának érzem magam :(


2014. júl. 28. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy rossz Anya!...de tudnod kell 2 eves korkörül vältozik az alväs szokäsuk a fiam 23 hos most! 2 honapja ugyan ezt csinälja!!!-utäna nezztem ez termeszetes,itt fog eldölni hogy igenyli a du.ni alväst toväbbra is vagy nem!

Ez az idöszak nagyon fontos az anya -gyermek kapcsolat kialakuläsäban,NE BÜNTESD!!!Segitsen a nagy teso az apu vagy bocsi sz...le mindent most Ö legyen a fontos.Egy ket honap aztän minden beäll egy uj de megszokott rendszerbe.

Szüksege van räd,szorong ebben a korban kezdenek felni ...mindentöl...,en is a fiammal alszom 2 honapja ejszaka! delben/most is/alväs elött van olyan hogy 1 orät meset nezzünk olvasunk,jätszunk....es vegül nehezen el alszik.legy türelmes hozzä hisz neki csak te vagy az akiben bizik akihez szalad ha baj van,ve vedd el töle ezt...a haztaräs es minden mäs csak is a 2 helyre kerülhet... SZERINTEM!!!

2014. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!