Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, miért nem adtok ruhát...

Szülők, miért nem adtok ruhát a kisgyerekre a strandon/vízparton?

Figyelt kérdés
Nyilván annak szól a kérdés aki nem ad rájuk semmit. Nem értem, egy fehérnemű, nyári kisruha, akármi miért okoz gondot?
2014. júl. 21. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
16 hós kisfiam nem viseli el a fején a sapkát, viszont bugyi vagy pelus nélkül soha nem engedtem szaladgálni a parton. Én sem értem amúgy azokat akik egy kis bugyit sem adnak a gyerkőcre...
2014. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
strandon fürdőruha van a lányomon.ruha nélkül soha sehol nincs .
2014. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mekora a gyerek:-)sapi fehérnemű minimum amit ráadok :-) de kánikulában nem szívesen kínzom a gyerekeim pólóval vagy kisruhával :-)3,5 és egy 2 évesem van
2014. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Miért baj az, ha egy kisgyerek meztelenül van? Én otthon a kertünkben a 6 éves lányomat is szoktam hagyni meztelenül szaladgálni. Jó, vízparton, strandon már nem, mert 6 éves. A fiam 2 éves, rá is adok úszópelenkát, de ha épp leveszem róla, meg a lányom is magáról leveszi a vizes fürdőruhát, akkor nem takargatom. Miért ne lehetne főleg egy 1-2 éves kisgyerek meztelenül a strandon. A gyerekben előbb-utóbb kialakul a szemérmesség, és majd már ő úgysem akar pucéran lenni. Nyilván felnőttként már úgysem lesz strandon meztelenül. Ha csak nem megy olyan strandra, ahol lehet meztelenkedni. De nekem ez a kérdés kicsit prűdnek tűnik. Mi a férjemmel a gyerekeim előtt is szoktunk meztelenül lenni, és totál természetes számunkra, hogy lássanak minket meztelenül. Nekem anyám volt ilyen prűd, emlékszem kisgyerekként ha rányitottam véletlenül a fürdőszobában, már halálra ijedt, hogy mi van, most meglátott a gyerekem.
2014. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó! az, hogy sajnos a pedofil kattant lelkileg sérült társadalom nyomorékai a strandra járnak ki gyönyörködni a kisgyerekekben és ezért épp eszű ember ad egy kisbugyit a gyerekére, nem lesz prűd!


barátnőm pszichiáter, hááát, nem irigylem a munkája miatt, a fent említett betegekkel dolgozik, el se tudjátok képzelni mennyi ilyen van :(

semmi baj ha otthon meztelenkedtek, én 4 évesem is a kertben szokott pucérkodni, de eszembe nem jut strandon fürdőgatya nélkül hagyni! nem vagyok prűd...

2014. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt kérdezem, hanem mert már a 3 napos strandolásom alatt is 2 pedofil bácsit kaptam rajta amint a meztelen kisgyerekeket lesi és áll a szerszáma... nem kéne az ilyenek kedvében járni szerintem. A strandon meg bőven voltak meztelen kicsik, de még 10+ éves lánykák is bikinifelső nélkül. Szerintem ez nem helyes és veszélyes a kicsikre nézve.
2014. júl. 21. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Nemtudom hanyadik: én nem szoktam hosszasan vizslatni az embereket a strandon, főleg az nem tűnik fel, hogy ki nézi a gyerekemet, és ki nem, mert el vagyok a gyerekeimmel foglalva, velük játszom, meg szórakozom. Főleg az embereket nem szoktam megnézni deréktájon alul. Mi is szoktunk strandra járni, hétvégén is ott voltunk, lehet hogy minden második ember pedofil volt a strandon, de valahogy nem tűnt fel, mert én pancsoltam a gyerekeimmel, meg a homokozóban homoktortát sütöttünk, és nem a pedofilek felkutatásával foglalkoztam.

Meg ha vannak is pedofilek a strandon, azért van a szülő, hogy vigyázzon, és figyeljen a gyerekeire. És ha nem ad fel rá valaki fürdőruhát, attól az még a szülő dolga, senkinek nem áll jogában beleszólni, hogy kinél mi a szokás. Én nem ítélek el azért senkit, mert nem ad a gyerekére fürdőruhát: saját döntése.

2014. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én adok rá úszópelust, de miután kijövünk a vízből és leveszem róla ordít és nem akar felvenni semmit, ha ráadom pedig leveszi.. Na ilyenkor mi a teendő??? Már mondta egy anyuka hogy hagyjam pucéron ne "kínozzam" vele ha ennyire nem akarja. Nem is tudok mit tenni mivel leveszi.. Hiába mondom, győzködöm. Agyon nem üthetem nyílván.. A pedofilokra meg annyit hogy sajnos sok beteg ember van de esélyük sincs mivel egy mp-re veszem le a gyerekről a szemem..
2014. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én mindenképp elítélem az olyat aki nem ad a gyerekére semmit. Szerintem azért valamennyire kevésbé izgulnának be a pedofilok ha nem látnának mindenfelé meztelen gyerekeket. Nyilván nem azokat a gyerekeket fogják majd zaklatni akikre ott vigyáznak a szülők, hanem azokat akik elérhetők lesznek nekik, ezek pedig általában a rokonságukban található gyerekek.
2014. júl. 21. 14:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes én sem járatom pucéron a gyerekeim.De eszembe se jutottak a pedofilok:-)

De nem tartom egészségesnek,hogy leülnek pucér popóval pláne a lányok.Itthon sem hagyom:-) Nézzetek szét egy strandon mi minden van szétdobálva pár centikre egymástól!És nagyon sajnálom az olyan kislányokat akik emiatt zöld folyással szembesülnek pár nap múlva és mehetnek gyermek nőgyógyászatra!Az nekik nagyon ijesztő!

2014. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!