Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gond hogy a 2 éves...

Mennyire gond hogy a 2 éves kislányomnak ilyen édesítőszeres szörpöt adok?

Figyelt kérdés
Persze csak annyit öntök bele hogy épp hogy legyen íze!!
2014. júl. 20. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nehanyan felreertettetek szerintem a kerdezot. Nem kulon tesz edesitoszert es ugy keveri ki a vizzel. Hanem a bolti szorpot amit megvesz nem cukrot hanem edesitot tartalmaz! Nem tudom honnan szedtetek ezt a sok marhasagot. Linket is miert vart valaki? Ezt sem ertem.


A lenyeg, hogy neha-neha nem gond szerintem. En jobb minosegu szorpot szoktam venni, vagy hazit adok neki. De nem rendszeresen ezt issza. Iazik vizet, teat, limonadet. Mikor mit. :-) igaz szinte mindegyik edesitot tartalmaz, de ha nem minden nap non-stop ezt issza semmi baja nem lesz tole. :-)

2014. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

"Nehanyan felreertettetek szerintem a kerdezot. Nem kulon tesz edesitoszert es ugy keveri ki a vizzel. Hanem a bolti szorpot amit megvesz nem cukrot hanem edesitot tartalmaz!"

Senki nem ertette felre.


" Nem tudom honnan szedtetek ezt a sok marhasagot. Linket is miert vart valaki? Ezt sem ertem."

Az a te bajod. A kerdezo ezt irta: "ilyen édesítőszeres szörpöt" Az ilen, olyan, ez, az, stb mutato szo, ami utan az ember varna egy kepet, linket, markanevet, stb.

2014. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én saját készítésű házi szörpöt(bodza,eper,megy) adok amibe nagyon kevés cukor van és amúgy 80%-ban vízet iszik ezt csak néha!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Mi piroska szörpöt iszunk, az gyümölcscukros.

Vannak még más jó szörpök is.

2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

első vagyok. hú, jól le lettem pontozva :)


kérdező, az "ilyen" szó mutató szó, mutatni kell mellé valamit, nyilván itt képet tudsz, azért vártam linket, elnézést a félreértésért!


utolsó, nem gyümölcscukor van benne hanem rendes fehér cukor. nem lehet szörpöt cukor nélkül készíteni, a cukortól lesz sűrű szirupos! ;) ráadásul pont a szörp az amiben rengeteg van

2014. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Igen, az "ilyen" az esetleg élőszóban elmegy "kötőszónak" (tudom, hogy használatos, és most már "leesett", hogy a Kérdező pontosan hogyan is használta), de írásban ilyet nem írunk!!


Mert félreérthető és zavaró, nem utolsó sorban pedig primitívség, mivel azt mutatja, hogy az ember nem képes rendesen, választékosan, és főleg: helyesen kifejezni magát.

2014. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A semmin lovagoltok, felre lett ertve es ennyi. Nem kotekedni kellene szerintem hanem a a kerdesre valaszolni. Tenyleg ennyi megkeseredett no van, hogy csak piszkalodni es frocsogni tudnak? Ertelmesen valaszolni nem megy ha kozben nem szolhatunk be, es nem kotekedhetunk a semmisegeken. Sajnos ezen az oldalon ez egyre gyakoribb!!!
2014. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Elég harcias vagy. Ahhoz képest, ahogy minősíted a szörpöt a kommentedbe, miért kérdezed? Ne adjál neki szörpöt. Ha nem adtad volna, előbb-utóbb megissza a sima vizet is ha szomjas. Vegyél neki inkább jobb fajta gyümölcslevet (bár akkor is azt gondolom, hogy egy 2 évesnek nem kell feltétlen szörp), ha már nem vizet adsz neki.


4 évesem vizet iszik, néha megiszik egy-egy kubut,vagy egy 2 dl sió gyümölcslevet. Viszont ha szomjas, ő kéri a vizet és nem a cukros lötyiket. Egyébként ha olyan sza.nak gondolnám ezeket, egyáltalán nem adnék neki, hiszem nem kap olyat a gyerek, amiről ez a véleményem, Inkább gondolkozz el, hogy miért kaptál bas..ogatást.

2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha szörp akkor rendes szörp legyen amiben cukor van és gyümölcs ne édesitőszer legyen .
2014. júl. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

12es en erre gondoltam h felreertette az egyik valaszolo.


"Rendes cukorral add! Azzal sem kell belerakni, íznek elég kicsi is.

Bár nem tudom, milyen szörp az, amit édesíteni kell, amiket én ismerek, azokat csak vízzel kell hígítani, és kész."

2014. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!