Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év 4 hónapos kisfiam még...

2 év 4 hónapos kisfiam még nem beszél, de mindent megért, megcsinál. Vigyem el az ideggyógyászatra, ahogy a dr-nő mondta, vagy szerintetek várjak még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az ideggyógyászat az a neurológia khm...A hallásvizsgálat jó ötlet, bár csak észreveszi az ember, ha nem hall jól a gyermeke...
2010. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az oké hogy ugyanaz a kettő, de az ideggyógyászat negatívan hangzik és van mögöttes jelentése is a magyarban. (mivel bele értjük a pszichiátriát is, sok kórházban egy helyen is van a kettő) A neurológia szó jobb erre. Vidd a gyerekedet igegyógyászhoz. vagy Vidd el neurologushoz. Hiába ugyanaz a kettő, nem ugyanaz a jelentése. Szerintem. De lehet csak én gondolom így.
2010. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


ma jelent meg a cikk

2010. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jA, 23:08 -as voltam. Előbbinek még üzenném, hogy nézz utána a wikipédiában pl., de be is másolhatom neked: "A neurológia vagy ideggyógyászat az orvostudományok közül az idegrendszer szervi megbetegedéseivel foglalkozó ága. Azt a szakorvost, aki ezzel a területtel foglalkozik, neurológusnak vagy ideggyógyásznak nevezzük." :) Csak idegenkedsz a szótól:)
2010. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs, ha már utána nézek valaminek nem a Wikipédián teszem, meg nem is vitatkozom olyan emberrel aki onnan szerzi információit. Bocs gondolhattam volna rá. De nyugodtan az idegbeteg gyereked vidd ideggyógyászhoz, mondd el azt egy boltban és nézd meg hányan fognak furcsán nézni rád.
2010. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dehogy nézem onnan az információim:D Ezt azért tudom, mert mi jártunk neurológiára, és mikor telefonon időpontot kértem, akkor eleve ideggyógyászat jelentkezett be. Csak kíváncsiságból néztem utána, tényleg egyet jelent-e a kettő, és ha már utána néztem, bemásoltam ide is. Eeeennnyyyi.:DDD Miért érdekel téged amúgy mások véleménye? Engem teljesen hidegen hagyna, hogyan néznének rám az ideggyógyászatot említve. Ők a hülyék, ha ítélkeznek nulla információval! Kicsit lazíts:)
2010. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!