Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeketek...

Mennyi idős volt a gyermeketek, mikor először vittétek fogorvoshoz? És akkor miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Körülbelül másfél éves volt.Barna folt volt az első két fogán.Akkor azt mondta hogy baktérium okozza,és nem csinált vele semmit.

Most 2évesen megint elvittem,mert a barna folt tovább terjedt,és szuvas is neki.Nem eszik sok csokit,nem cumizik,nem cumisüvegből iszik,teázni most kezdett el,tejet meg csak müzlivel eszik.

Most megint megkérdeztem mitől van ez a barna folt.Azt mondta hogy először szuvasodik,utána meg elszíneződik,tehát lyukad ki neki.Mondtam hogy neki nem volt szuvas,erre azt mondta hogy nem vettem észre.Hát ő se.

Most hetente ecseteli neki.

2010. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor az összes foga kijött, 3 éves volt. Én mentem, és megbeszéltük, hogy ő is megismerkedik a fogak doktorával. Szívesen jött, ügyesen engedte megnézni a fogacskáit, és örült a dicséretnek :)
2010. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 évesen, mert sajnos lyukas lett. 2 éves koráig szoptattam, de nem kapott sok édességet, sosem cumisüvegezett, vizet iszik. Betömték, sírt, de csak a nyálelszívás miatt. Sajnos nem túl erősek a fogai, így kapott szuvasodás-késleltetés céljából fluoridos ecsetelést.
2010. jan. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!