Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet venni egy 3 és egy...

Mit lehet venni egy 3 és egy 1 éves kisfiúnak? (Vendégségbe megyek. )

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

valami kis játékot

pl. fajátékok, kisautók stb.

2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy édességet
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vasárnap mennék, úgyhogy várom még a válaszokat.
2010. jan. 4. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fiam úgy kb másfél éves kora óta nagy Thomas rajongó volt. Mi ebből a fajta játékból a favonatokat vásároltuk. Kezdésnek az IKEA-ban vettünk egy fa sínkészletet, arra pont rápasszoltak a Thomas vonatok, de csak a fa típusúak! Nem tudom mekkora az érték amit akarsz költeni. A sín az 1990 volt annak idején, de a vonatok azok sokkal drágábbak voltak. Olyan 2500ft-nál kezdődtek amiknek nem volt vagonjuk. A fiam most lesz 6 éves, és kb fél éve tért át a Legóra. Most a Thomast már hanyagolja. De szerintem az mind a kettőnek jó. Főleg hogy az IKEAs készletben eleve van benne 4 vonat.

2010. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg a szüleit, hogy minek örülnének.

Én örülnék, ha a látogatók gyakrabban megkérdeznék, mert sokszor tényleg drága játékot vesznek, teljes lelkesedéssel, amihez aztán hozzá se nyúlnak a lányaim, és mindenki csalódik. (Persze van, aki magától is valami klasszat talál ki, de ez általában azokra jellemző, akik ismerik személyesen a gyerekeimet...)

2010. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!