Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdi valaki hétfőn az ovit?

Kezdi valaki hétfőn az ovit?

Figyelt kérdés
Kislányom decemberbe volt 3 éves. Sajnos akikkel kint szokott játszani azok elmentek bölcsibe, ketten elköltöztek, így sajnos egyedül maradt pedig nagyon igényli már a gyerektársaságot. Az öccse 1 éves, őt nyúzza egész nap :) Eredetileg csak szeptemberbe akartam oviba iratni, de mivel ennyire szeretne gyerekek közé menni így úgy gondoltam janártól beiratom fél napra. Már alig várja a hétfőt egész nap erről beszél, de én viszont nagyon félek tőle. Úgy érzem nem bírom elengedni, hiszen olyan pici még. Persze ezt vele nem éreztetem, de nagyon rossz érzés. Meg lelkiismeret furdalásom van amiatt is, hogy én itthon vagyok ő meg az oviba. Nektek nincsenek hasonló aggodalmaitok?
2010. jan. 2. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltak és két hónapig a fiatalúr sem könnyítette meg a helyzetemet (minek hoztál ide, anya ne csináld ezt velem stb.), de kitartottunk és most már szívesen megy. Ott is alszik. Rengeteget fejlődőtt, tanult már ezalatt a pár hónap alatt is. Nem bántuk meg hogy beirattuk.
2010. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából én úgy gondoltam ha nem érzi jol magát akkor majd megy szeptemberbe, de nem egy olyan típus aki nehezen szakad el. Szerintem majd a fiammal sokkal több gond lesz, mert ő nagyon anyás és sokkal ragaszkodóbb.
2010. jan. 2. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod íratni,így év közben is? Mert nálunk aztán irtóra előre kell gondolkodni. Nekem 2011.jan-ban tölti a 3-t, de már most be kell írtanom májusban, hogy majd januárban mehessen. Ha nem írtom be akkor majd csak 2011 májusban lehet legközelebb és akkor csak 2011. szeptembertől mehet majd.Egyébként szerintem meg lehet próbálni nyugodtan. Ha nem tetszik neki, akkor maximum majd még vártok. Ha meg beválik akkor minden ok! Sok sikert!
2010. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is májusba irattuk be, de nem abba az oviba ami a körzetünkhöz tartozik, mert az nagyon nem tetszik, úgy hogy egy kis protekcióra volt szükségünk. Ebbe az oviba voltam gyakorlaton és nagyon tetszett és ahogy te is irtad, ha nem tetszik neki akkor már veszem is ki és megpróbálja késöbb, de én nagyon remélem, hogy élvezni fogja ha már elkezdni :)
2010. jan. 3. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
mi ez a nem irtom be?
2010. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az, hogy véletlenül elírtam, de nyilván a szövegösszefüggést nézve értelmezhető.
2010. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!