Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdi valaki hétfőn a Closti...

Kezdi valaki hétfőn a Closti kúrát? Hanyadik kúrád lesz?

Figyelt kérdés
Én hétfőn kezdem a ciklus 7.napján napi 2*1szemmel.Előtte 35-42-37naposak voltak a ciklusaim.Most kaptam először.Most még nem követi nyomon UHval a doki.Bízik benne,hogy sikerül elsőre-én is:)
2011. jún. 16. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nem kezdem el, mert 8 heteske vagyok! Nekem az első hónap után összejött a closti-tól!(plusz folsav és C vitamin)

Sok sikert neked!

2011. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Jaj,dejó Neked.Remélem,hogy nálam is beválik.Neked hogy kellett szedned?UH-val nyomon követte a dokid?Honnan tudtad,hogy mikor kell összebújni?
2011. jún. 16. 18:35
 3/16 anonim ***** válasza:
szia,en vagyok a harmas ikres,nekem ez volt az elso honap es lass csodat, 3 baba egyszerre!
2011. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Milyen kivizsgálások után írta fel neked?

Nem jön össze a baba 1éve! És olyan sok jót hallani a Clostyról!

2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem volt kivizsgálásom.Már van egy 10,5hónapos kisfiam és szeretnénk neki kis tesót,de nem jött össze.Vszínű még nincs péém.Ezért írta fel,hogy segítsen.Nektek hogy volt?
2011. jún. 17. 07:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem még nem írta fel, tavaly elvetéltem és azóta nem sikerül..., és nagyon gondolkodom h esetleg meg kéne említeni az orvosnak a Clostyt!
2011. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem ez volt a 4. clostilos hónapom, de csak most az utolsónál adtunk bele mindent (hőmérőzés, ovutesztek, számolgatás stb.. ) Szerdára nem várom, de már ma erős pozitiv lett a tesztem. :)

Dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek, addig mér csak halkan örülök. :)

Én csak jót tudok mondani erről a gyógyszerről. Sok sikert Neked is.. :):)

2011. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Jaj,de szuper ilyet olvasni!Mennyit szedtél be egy kúra során?Doki UH-n nyomon követett?
2011. jún. 20. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:
A mensi 2. napjától 5X2, ultrahanggal nem figyelt, mondta, hogyha majd most megjön, vagy következőnek, akkor menjek ultrahangra. De hálistennek, már nem ezért kell mennem, hanem, hogy a babócát megnézze. :)
2011. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj,de szuper!!!!Én reggel vettem be az első szemet.Nekem leírta,hogy 20-24ig 2x5szem és utána héten szerdától szombatig ezerrel ügyködjünk:)Szóval engem sem figyel UHn.Viszont sokakat pedig figyelnek,ezért kérdeztem.Azt is olvastam,hogy gyakori az ikerterhesség.Te szeretnél ikreket?
2011. jún. 20. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!