Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sírás kap el ha gyógyszert...

Sírás kap el ha gyógyszert kell beadjak a 2 évesemnek?

Figyelt kérdés
mióta elkezdtünk közösségbe járni és máris beteg 2-3 hetente mikor kap gyógyszert már gyomorgörcsöm van.a legjobb ízű gyógyszernek sem hajlandó kinyitni a száját csak sír.volt már szépen könyörgés és lefogás(az ő érdekében) úgy adtuk be neki de már rájött hogy kifujja .nem tudja még megérteni hogy inkább nyelje le ugy jobb hanem fujja fujja.ezért ugy gondoltuk most hogy kis tic-tac méretű kapszulával hátha könnyebb.de semmivel.beleraktam tej nélküli desszertbe de üvöltve köpteki .utána csokiba és azt is üvöltve köpte ki.ellökött magától és éreztem rajta hogy haragszikrám.annyira megvisel és tanácstalan vagyok .rojtosra beszélem a szám hogy ne haragudjon de beteg és muszáj megennie de nem akarja megérteni.nem tudom mi tévő legyek.legutóbb cukorral és üdítövel kevertem ki és fecskendöztem de elis bőgtem magam mikor ő is üvöltött. mit tanácsoltok?

2014. jún. 13. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, ertem. Okė.
2014. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!