Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez? Epilepszia?

Mi lehet ez? Epilepszia?

Figyelt kérdés
Két éves kisfiam időnként (naponta 1x-2x) ráharap a cumijára erősen, közben felsővégtagja könyökben hajlitva, mint mikor szorit valamit-kimerevedik. Szemével egy pontra néz. Ha szólok hozzá abbahagyja, általában akkor csinálja amikor mást szeretne csinálni.Szemével egy pontra néz. Ha szólok hozzá abbahagyja, általában akkor csinálja amikor mást szeretne csinálni.Pl.fürdés után pelenkázom,öltözteetm és a végén csinálja,vagy most mondtam hogy most alvás,ő mesét szeretett volna nézni.Ilyenkor nem sir,hisztizik,hanem a leirt jelenséget észlelem.Elég akaratos,de nem sirással,harcal éri el amit akar,vagy ha nemet mondunk hogy valamit ne csináljon,akkor eldobja ami a kezében van.Szerintetek?
2009. dec. 30. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy! :))
2009. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van.A lányom 16 hónapos és ő is úgy rá szokott harapni a cumira hogy közben befeszül(de csak úgy minden ok és előzmény nélkül).Szólok neki abbahagyja meg amúgy sem tart ez max 3-4 másodpercig.Egyáltalán nem betegség,de ugy hallottam egy dokitól hogy ezt nem kell észrevenni, vagy rá kell szólni hogy ne csinálja ezt.Azt pontosan nemtudom miért.
2009. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget,a férjem ültette el bennem a félszt!Köszönöm !
2009. dec. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!