Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyíregyháziak! Hogyan zajlik...

Nyíregyháziak! Hogyan zajlik egy mandulaműtét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Műteni fogják a kisfiamat,garat-és orrmandula.Annyira gyorsan zajlott le minden,hogy azt se kérdeztem meg az orvostól,hogy kb. mennyi idő maga a műtét,bent lehet e vele éjszakára is maradni(4 éves a kisfiam),mit kell magunkkal vinni stb.!


Annyit mondott,hogy éhgyomorra kell menni,és ha minden rendben van,akkor másnap hazaengedik,de 1 hétig pihenni kell neki.


Azért kérdezem konkrétan a nyíregyháziakat,mert lehet,hogy kórházfüggő ez a dolog.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
az én lányomat is most műtik nemsokára Nyíregyházán garattal,nektek mind a kettőt veszik egyszerre?az orrmandulán már mi túl vagyunk,az kb fél óra volt,a garat műtét sem sokkal több,nekem is azt mondták egy éjszaka,esetleg kettő bent megfigyelésre,szerintem 4 évessel még bent maradhatsz éjjelre,vagy vehetsz ki alapítványi szobát(ezekre feltétlen kérdezz rá a dokidnál),mi vittünk mindent,ami egy kórházba kelleni fog(pizsi,tisztálkodó eszközök,kanál,pohár,stb...)ki fogja műteni?
2014. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem annyira csak az orrmandulát hajtogatta a doki,de a papírra az van írva,hogy garatmandula műtét+orrmandulaműtét(tonsillectomia+adenotomia).


Dr. Nedeczky Zsolt fogja műteni.

2014. máj. 23. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor mindkettőt veszik neki,a mi doktornőnk Dr Bak Judit,kérj részletesebb tájékoztatást!!
2014. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Nyíregyházán lakunk,csak oda tartozunk,telefonon meg elérni őket...Egyébként mindenki azt mondja,hogy ha a garatmanduláját is vennék,akkor biztos,hogy nem engednék haza másnap,csak 2-3 nap múlva.De a doki nekünk azt mondta,hogy másnap jöhetünk,ha minden rendben lesz.Pedig a papírra az van írva,amit írtam,hogy:"tonsillectomia+adenotomia".Előtte meg az,hogy "adenotomia,előtt lássa gyermekorvos,hogy műthető-e".Vinnem kell vérvételre,és annak az eredményével kell menni a gyermekorvoshoz.
2014. máj. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!