Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtét után tényleg nem...

Mandulaműtét után tényleg nem hajolhat, futkározhat napokig?

Figyelt kérdés
4 éves múlt a kisfiam, kedden megyünk a műtétre. Itt olvasgattam a tapasztalatokat. Egyenlőre fogalmam sincs hogy oldom meg az evést és a nem mozgást. Oviba mikor mehet szerintetek? Nekem 1 hetet mondott a doki. Ráadásul 1,5 hétre rá anyáknapi műsor lesz. Szívem szerint 2 hétig otthon tartanám, de akkor lemaradna a műsorról. Kétségbe vagyok esve kicsit, hogy legyen.
2014. ápr. 17. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hajolás, futkározás, erős sírás, megerőltetés tilos, mert bevérezhet. Azért egy 4 évessel már meg lehet értetni, hogy mit és miért nem szabad. Ne aggódj, minden rendben lesz. Ha így van, akkor 1-1.5 hetet szokták otthon tartani, utána mehet. A kímélés is eddig vonatkozik.
2014. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak pont lemaradnánk az anyáknapjáról. :( Pedig készül a Drágám az oviban, már néha elszólja magát.

Minden reggel "tesi" van nekik és ki tudja mi az ebéd, nem igazán merem engedni a 2. hétre sem. :( :( :(

2014. ápr. 17. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja, hogy mehet akkor mehet nyugodtan. Azért az oviban is odafigyelnek valamennyire ilyenkor a gyerekre. Maximum nem engeded tesizni, megbeszéled az óvónőkkel.
2014. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 hét volt, amíg nem futkározhatott a gyerek. Én itthon voltam vele (tovább is), sétálni jártunk, még a futóbiciklitől is le volt tiltva. Kibírta. A kezelőorvossal együtt beszéljétek meg, hogy mit lehet és mit nem. Nálunk ezt a 3,5 éves elfogadta, mert emlékezett rá, hogy a doktornéni mit mondott. Vagy emlékeztettük rá. Magyarázz el neki mindent. De én maradnék vele 2 hetet otthon.
2014. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a zárójelentésen rajta volt illetve a dokinő is mondta hogy 2 hétig ne ugráljon,ne biciklizzen,ne csúzdázzon,ne futkározzon stb,ekkor volt 3 éves,megértette!

nemtudod az óvónénikkel megbeszélni hogy 2 hétig otthon tartanád de az anyáknapi ünnepségre nem-e beviheted?

2014. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 17. 14:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell, hogy ennek sem örülnek, hogy 1 hétig távol leszek. Bár május 1 miatt csak 3 munkanap van, azon a héten. Majd még sakkozok ezzel.
2014. ápr. 17. 15:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Nektek mind a két manduláját kivették (orr+torok)?
2014. ápr. 17. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:
csak orrmandula műtét volt (4.)
2014. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22,5hónapos kisfiam orrmandulaműtét előtt áll egy dokihoz jártunk a tűzoltó utcába maszek rendelésre sok pénzt leakasztott rólunk, majd kiderült nem is műt pár éve így végül a Heim Pálba irányított minket és csak egy nevet mondott; Sultész Mónika.

Mindezt tette úgy most hétvégén,hogy most június van és tavasszal meg végig magához járatott - felhívtam ma a kórházat a doki (Sultész)csak pénteken rendel a héten mert valami konferencia sorozat van és lényegében az összes doki távol, a várólista már augusztus vége felé jár...


Mire lehet számítani hogyan lehet a várólistára könnyen felkerülni, mik a tarifák?

Mire számíthatunk?

Egyáltalán milyen doki ez a Sultész - jól műt?


MINDEN INFÓRA NAGYON KÍVÁNCSIAK VAGYUNK

VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK

2014. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!