Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik egy orr-garat...

Hogyan zajlik egy orr-garat mandulaműtét 3 évesnél? Nagyon kétségbe vagyok esve! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Volt már műtve lágyéksérvvel, altatásban. de ettől nagyon félek. Holnap regel kell mennünk a dokihoz a kórházba 8-ra éhgyomorra. Ma még este kap gyógyszert, holnap reggel gondolom vérvétel és milyen vizsgálatokra kell számítani. olyan elszánt a doki hogy szerintem még a héten kiveszi neki, mert mi 1 hetet nem bírunk ki betegség nélkül.

tapasztalatok.

Nyíregyházán élünk, Nedeczky Zsolt fogja műteni.


2013. ápr. 15. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Szegeden vették ki a fiam manduláját. szóval megbeszéltük a dr-nővel a műtét időpontját. addig volt még 1 hét és nekem addig el kellett intéznem a vérvételt. a műtét napján éhgyomorral kellett menni a gyerekklinikára. ott átöltöztünk ottani pizsamába és volt egy kis kuckó berendezve, ott várakoztunk még kb 7 gyermekkel együtt. 9től kezdődtek a behívások.először az anesztessel beszélgettünk, de uazt. mondta el, amit már kaptunk papíron előzőleg(az altatás kockázatairól). a köv. behíváskor már a popóba kapott a gyerek kúpot, amitől jól bekábult. ezután helyezték be a branült a kézfejébe és vitték a műtőbe. 25 perc után hozták ki, még aludt. 3 óra múlva ébredt fel. később először csak inni lehetett, majd enni is. másnap reggel mentünk haza.

Mi nagyon szerencsések voltunk, nem volt semmi sírás, hányás vagy egyéb. van aki hány az altatótól.

Vittem be dvd lejátszót, azt nézte egész du.

Kitartás, könnyen túl lesztek rajta!

2013. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekünk csak az orrmandulánkat vették ki, de mellettünk torokmandulát vettek ki és annyi volt a különbség, h nem ehetett semmit és neki fájt a torka ha nyelt.
2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!