Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig adtátok a fájdalomcsill...

Meddig adtátok a fájdalomcsillapítót mandulaműtét után?

Figyelt kérdés
Garatmandulára gondolok!

2014. ápr. 29. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy emlékszem 3 napig kell, és addig kell alázat is figyelni. Utána már nem szükséges, mondjuk ha a gyerek jelzi, hogy fáj akkor nyilván adok még neki.
2014. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még egy hét után is igényli, a kórházban is 1 hetet biztosra mondtak, csak utána nem tudom, hogy mikor és hogy kezdjem csökkenteni. Nem mindig mondja egyértelműen, csak nyűgös, vagy nem eszik.
2014. ápr. 30. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy het utan mar nagyon nem kellene, csak ra szokik a gyerek. Ha meg mindig faj neki, inkabb vidd orvoshoz - lehet, hogy pl begyulladt a helye.
2014. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Napra pontosan nem emlékszem, de nálunk sem tartott 1 hétig az biztos, én erre a 3 napra emlékszem, de ennél sokkal több biztosan nem volt. Szerintem egy telefont megér a gyerekorvoshoz. Biztos nincs baj, de lehet már csak azért nyűgizik mert "megteheti". Inkább kérdezz rá szakértőknél biztos ami biztos.
2014. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Én 12 napig szedtem Cataflant, napi 3-t, az első 5 napban, 2-t a következő 5 napban, a 9-10. napon már csak éjszakára.
2014. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Mi elég sokáig szedtük a lázcsillapítót műtét után, mert folyamatosan hőemelkedése volt a kislányomnak. A műtétet végző orvos is azt mondta, hogy az első héten adjam körkörösen a gyógyszert. Mellé antibiotikumot is szedni kellett.
2014. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül úgy alakukt, hogy 1 hétig kellett mindennap és 3-4-szer, aztán Ő mondta (4,5 éves a kisfiam), hogy nem kér már, én hitetlen voltam, kb. 2-szer azért kapott, amikor látszott, hogy azért nem eszik, mert fáj neki a torka, de 1,5 hétnél tovább szerintem nem szedte a Cataflamot. Szerencsére túl vagyunk rajt, elég durva volt azért ez a mandulaműtét. :( De azóta egészséges!!!!! :)
2014. júl. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!