Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én kislányom nem...

Csak az én kislányom nem bírja, ha éjjelre be van takarva?

Figyelt kérdés
Nincs túl meleg éjszaka, csak 18-19 fok, mégis kitakarózik. Próbáltam már a hálózsákot is, de akkor még rosszabb volt, mert mikor rájött, hogy nem tudja lerúgni, felébredt teljesen és nem is lehetett visszaaltatni, csak mikor végre levettem róla. Szerencsére így sincs soha megfázva sem és még beteg se volt. 16 hónapos
2009. dec. 28. 23:47
 1/10 Nikcsi ***** válasza:
100%
Ne aggodj, az en 14 honaposom is ilyen pici baba kora ota. Talan 2 percig turi meg magam a takarot es nalunk sincs tobb 20 foknal ejjel. Body+hosszu ujju/labu pizsamaban alszik. Neha megnezem kis kezet-labat, de sosem hideg es meg nem is volt beteg igy nem aggodom. :)
2009. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Amikor kisgyerek voltam én azt éreztem, hogy megfulladok a takarótól (és nem a fejemen volt), de idővel elmúlt.

Ha nincs hideg a szobában akkor nem baj, maradhat kitakarva.

Szerintem ...

2009. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém két éves, ugyanezt csinálja, legtöbbször meleg keze-lába, pedig takaró nincs. A hálózsákot nem tűri meg magán a nyári meleg óta, megtanult kibújni minden fajta gombos-patentos-zipp-zárosból... :o)
2009. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyiket sem lehet takarni. a nagyobbat ha alszik felvehetem és akár táncikálhatok vele akkor sem ébred fel, csinálhatok bármit mellette a szobában. egyetlen dologra, azonnal: a takaróra. Én két pizsamát adok rájuk egy kis vékonyat és fölé egy vastagabbat.
2009. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Érdekes, hogy a nagyokkal sosem volt ilen problémám. Alhat akármilyen mélyen, a takaró érintésére, rögtön mocorogni kezd, majd lerúgja. A pizsamája meleg, így aztán nem aggódom, csak furcsának találtam :)
2009. dec. 29. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiaim és a férjem sem tűrik meg a takarót. Mélyen alszanak, de ha betakarom őket, azonnal lerúgják álmukban, anélkül, hogy felébrednének, és még 18-19 fokban is melegek a végtagjaik, sőt néha izzadnak is. Én pedig fagyoskodom a takaró alatt...
2009. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18 hósom sem bírja a takarót, zsákot nem is vettem.

Úgy alszik, hogy body + hosszú ujjú rugi + még egy vékony hosszú ujjú póló.

Én nyáron 35 fokban is fülig betakarózva. :)

2009. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4,5 fél éves és ugyanez a kategória!

Én hosszúujjú felsőben,harisnyában,zokniban és vastag pizsamában altatom.

Viszont a kiskeze olyan,mint a jégcsap.

A legtöbb ember leveszi a fűtést éjszakára,én meg tövig kinyitom,mert féltem,hogy megfázik.

Régen éjszakánként,ha én fáztam(pedig én nagyon fázós vagyok) 3szor is átmentem hozzá,hogy újra-meg újra betakarjam!

Aztán ha már nem bírtam,kiszedtem az ágyból beraktam magam mellé!

Ez a mai napig rutin.

Összegömbölyödve alszik,reggel úgy kell,hogy fázok és AKKOR bebújik hozzám a takaróm alá!

Hidd el,engem is KIKÉSZÍT!

2009. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is folyton kitakarozik, pedig hajnalban már csak 19-20fok van benn. 21hós
2009. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is! Aranyosak vagytok!:)))
2010. jan. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!