Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzés nektek szülőnek...

Milyen érzés nektek szülőnek lenni?

Figyelt kérdés
mennyire tudtok haragudni a gyereketekre? (csak kiváncsiságból kérdezem, nem vagyok még szülő)
2009. dec. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz,és ahogy nőnek a gyerekek egyre nehezebb.De a világ legcsodásabb dolga édes anyának apának lenni.(már aki értékelni tudja)Én igazán szívből ne tudok haragudni a gyerekeimre,csak néha mérges vagyok rájuk.Vagyis a kicsikre még az sem,mert Ők még nem tudnak olyan dolgot elkövetni,amivel igazán feldühítenének.
2009. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Néha kiakasztanak, főleg akkor, ha nem fogadnak szót és már rojtos a szám a sok beszédtől.(még kicsik)

Az biztos, haragudni, megsértődni nem tudok, bármit mondanak.

2009. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak Ranschburg Jenőt tudom idézni, mert nagyon tetszik ahogy megfogalmazta. Ő mondta, a gyerekeiről, hogy iszonyú mérges tudott rájuk lenni, amikor rosszak voltak és iszonyú büszke rájuk mások előtt hogy milyen fantasztikusak a gyerekei. De sohanem közömbös irántuk.

Valahogy valóban így van.

2009. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos érzés szülőnek lenni,egyben nagyon nehéz is.Sok dolog van amiért mérges szoktam lenni rá.De ez csak egy pillanat és utána a mérgem elszáll!!Bár az én kisfiam még kicsi,nem érti még mi miért van.

Tudod kis gyerek kis gond,nagy gyerek....

És szerintem ez így is van.

2009. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nehéz! De amennyire nehéz, annyira szép is. Nehéz, amikor pl egy hét kórházi tartózkodás után nem szalad a karjaimba, meg amikor az utcán földhöz vágja magát a hisztitől, de a legszebb, amikor először azt mondja "szeretlek anya"!
2009. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A világ legnehezebb és egyben legfontosabb dolga szülőnek lenni. Ez az igazi próbatétel.

Én például iszonyatosan ideges tudok lenni rájuk, de iszonyatosan, de e a következő percben már nem vagyok mérges. Van h csak úgy nézem őket ahogy játszanak és olyan boldogság önt el. Imádom őket és ez már így is lesz (az más kérdés h közben kihullik a hajam olyan rosszak :))

2009. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A világ legfantasztikusabb dolga!De tényleg nehéz,olyan dolgokat él meg az ember amiket előtte el sem tudott képzelni!Néha kihoz a sodromból,de őrá nem tudok 2 percnél tovább haragudni,mert rámnéz mosolyog mintha mi sem történt volna,és elolvadok,imádom nézni ahogy alszik!Ahogy játszik ,2 éves lesz,és már adja a puszikat,szintén elolvadok!Öröm látni ahogy nő,fejlődik,okosodik!Én nem tagadom néha le szoktam tolni és utánna legszivesebben odabújnék hozzá ,de rögtön nem tehetem mert akkor a nevelésnek semmi értelme nem lenne!Szerintem nincs olyan anyuka akinél még nem szakadt el a cérna!De hamar elmúlik!Ők a világ csodája,megéri nagyon azt a kevés kis bosszankodást!:)
2009. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!